Klausyti gyvai

16:20 - 17:00

Šeštadienis prie kavos puodelio

LTeam žiemos festivalis, rankinis ir daugiau renginių jau šį savaitgalį

 

PENKTADIENIS (sausio 31d)

16.25 val Alytaus muzikos mokyklos koncertų salėje vyks I-asis Juozo Karpavičiaus kamerinių ansamblių konkursas Tau, Alytau“.

Kino teatre „Dainava“ – puiki nauja kino programa, kurioje filmas šeimai „Gauruotieji šnipai“ ir veiksmo drama „Po vandeniu“ ir lietuviška komedija „Importinis jaunikis“.

 

ŠEŠTADIENIS (vasario 1d)

10 val. Septintą kartą rengiamas LTeam žiemos festivalis šiemet ir vėl vyks Druskininkuose, o visų šventės dalyvių lauks tiek jau pamėgtos, tiek ir dar nematytos veiklos bei varžybos. Septintą kartą rengiamas LTeam žiemos festivalis vėl vyks Druskininkuose, o visų šventės dalyvių lauks tiek jau pamėgtos, tiek ir dar nematytos veiklos bei varžybos.

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Druskininkų savivaldybės vasario 1-2 dienomis organizuojamame LTeam žiemos festivalyje visi šventės dalyviai gaus nemokamą Dalyvio pasą ir atlikdami sportines veiklas jį pildys taškais. Juos dienos pabaigoje bus galima iškeisti į medalius, suvenyrus ir rėmėjų dovanas.

 

11 val Alytaus miesto teatre Alytaus miesto teatro spektaklis „Kupriukas muzikantas“ vaikams pagal Aldonos Liobytės pjesę.

Lietuvių liaudies pasakų motyvais paremtas interaktyvus spektaklis pasakoja gražią ir jautrią istoriją apie tai, jog reikia nemažai pastangų, atsakomybės, norint įveikti iškilusias kliūtis, išsaugoti gražius jausmus, meilę, apie tai, jog tik pats gali nusimesti „kuprą“, simbolizuojančią mūsų kompleksus ir nepasitikėjimą, apie tai, jog pats turi pasirinkti, kas svarbiau – auksas ar meilė?

14.00 val Alytaus stadiono sporto salėje rankininkų „Varsa-Stronglasas“ (Alytus) – HC „Vilnius“ varžybos.

Susitikime Vilniuje pergalę šventė šeimininkai. Kaip dvikova tarp Dzūkijos ir Lietuvos sostinės komandų baigsis Alytuje, sužinosime jau šį šeštadienį.

15.30val Kino teatre „Dainava“ Žiemos ekranai’20 istorinė komedija „Edmundas“

 

19 val. Tarptautinės vandensvydžio „Karpatų interlygos“ „2020 Alytaus taurės“ varžybos vyks Alytaus sporto ir rekreacijos centre, – susirungs Lietuvos, Baltarusijos, Ukrainos vandensvydininkai. Kviečiame atvykti ir palaikyti Lietuvos žaidėjus !!

19 val LTeam žiemos festivalio dovana Druskininkų miesto gyventojams ir svečiams – NEMOKAMAS Sauliaus Prūsaičio koncertas! Vasario 1 dieną 19 valandą „Snow arenoje“ laukiami VISI.

21.30 val. „Druskininkų kolonadoje“ išgirsite Silviją Pankūnaitę. Ši atlikėja, geriausiai žinoma kaip SEL grupės vokalistė bei tokių projektų kaip Baroque Contempo ir The Backs narė. Silvija dainuoja ir kituose sėkmės sulaukusiuose projektuose, bet šį kartą pasirodys DUO su nuostabiu pianistu Pauliumi Zdanavičiumi.
Charizmatiški atlikėjai sukuria momentą čia ir dabar. Svarbiausia tikras, nuoširdus jausmas ir energija perduodama su kiekvienos dainos istorija bei charakteriu.

Silvija Pankūnaitė

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...