Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

„LUOŠIAI“ N14

Spektaklis, Vokietijoje išpopuliarėjęs vos per kelerius metus, sukurtas pagal šiuolaikinio vokiečių dramaturgo Sergejaus Gössnerio pjesę „Mongos“. Ukrainos režisierius Stas Zhyrkov siūlo šio teksto savąją ersiją.

Tai istorija apie du vaikinus, kurie tapo draugais…reabilitacijos klinikoje. Abu jie, pagal mūsų abejotinus standartus, yra luošiai.  Atrodo kaip labai liūdnas istorija?  Taip nėra!

Nors gydytojai nesako nieko padrąsinančio… Nepaisant to, visada yra gera idėja nepamiršti: beprasmiška švaistyti savo gyvenimą bandant pakeisti tai, ko jūs negalite pakeisti. Geriau šias pastangas skirti stengiantis, kad bent jau kas nors kitas būtų laimingas. Net jei ir akimirkai.

Kadangi abu aktoriai, dalyvaujantys pasirodymuose, yra „ZBS Band“ lyderiai („X faktoriaus“ nugalėtojai) visi žiūrovai turės galimybę po spektaklio pasimėgauti koncertu.

Melodingos, juokingos, lengvos ir tuo pačiu gilios dainos apie mus, apie mūsų gyvenimus, apie liūdesį, meilę ir laimę – nepaliks auditorijos abejingos.

Suaugusiems ir paaugliams šis spektaklis visų pirma yra apie empatiją. Empatiją ir būdus, kaip ją išreikšti. Be šio stipraus jausmo, kito žmogaus supratimo, mes niekada negalėtume gyventi sveikoje visuomenėje.

Bilietus platina bilietai.lt ir Alytaus miesto teatro kasa.

Kitos naujienos

Energijos kaupimo įrenginių sistemos operatorė „Energy cells“ trečiadienį simbolinės kapsulės ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpu...

Liepos 5 d. Dauguose, Alytaus r., tradiciškai bus švenčiama Valstybės (Lietuvos karaliaus Min...

Pirmus kelis karo Ukrainoje mėnesius Alytaus broliškas miestas Kremenčiukas nepatyrė karo smūgių ir...