Klausyti gyvai

18:00 - 21:00

TOP33 (laida kartojama)

Lyginami rajono žvyrkeliai

Alytaus rajono savivaldybė nuolat vykdo kelių lyginimo greideriu darbus. Rajone esantys žvyrkeliai pagal iš anksto sudarytą sąrašą lyginami visą sezoną, kai tik leidžia oro sąlygos. 

Praėjusią savaitę kelių ir gatvių lyginimas greideriu buvo pradėtas Punios seniūnijoje, tačiau dėl lietaus darbai buvo laikinai sustabdyti. „Kadangi viskas priklauso nuo oro sąlygų, lyjant nedirbama, per daug šlapia. Tikimės, kad šią savaitę darbas  tęsis“, – sakė Punios seniūnas Gintautas Laukaitis. 

Pasak Alytaus rajono savivaldybės administracijos Komunalinio ūkio ir architektūros skyriaus vyriausiosios specialistės Indrės Mocevičienės, keliai jau išlyginti Daugų, Butrimonių, Alytaus, Nemunaičio, Raitininkų ir Alovės seniūnijose.

„Liko Pivašiūnų, Simno, Krokialaukio, Miroslavo ir dalis Punios seniūnijos. Planuojame iki metų pabaigos svarbiausius kelius išlyginti“, – sakė I. Mocevičienė. Žvyrkeliai greideriu lyginami pagal seniūnų sudarytą bei su savivaldybės Komunalinio  ūkio ir architektūros skyriumi suderintą sąrašą.

Rajono žvyrkelius greideriu lygina rangovas – UAB „Transdosa“. 

Alytaus rajone vietinės reikšmės kelių ir gatvių su žvyro danga daugiausia yra Daugų seniūnijoje, mažiausiai – Nemunaičio seniūnijoje.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Kitos naujienos

Apie įdomius Alytaus istorinius įvykius ir būsimą parodą apie Alytaus senamiestį FM99 kalb...

Ši vasara, ypač ši savaitė, Lietuvoje visus alina karščiais. Apie karščio pavojus ir pove...

Tautiška giesmė šiemet bus transliuojama iš Alytaus – „Lietuvos kultūros sostinės 2022...

Alytuje prasideda I-asis Tarptautinis žemės meno simpoziumas „Žymės“. Liepos 1-9 dienomis šalies...