Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Makniūnuose prasideda Bagažinių turgelio antrasis sezonas

Klausykite Jums patogiu metu – prenumeruokite podcast’ą:  Apple podcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic Breaker| Anchor|Pocket Casts|Castbox

Pernai vasarą užgimęs Makniūnų bagažinių turgelis pradeda antrąjį sezoną. Sekmadienį (sausio 9 d.) Makniūnų sodžiaus bendruomenė vėl kviečia susitikti renginyje, kuriame pamėgo dalyvauti visi: ir makniūniškiai, ir gretimų kaimų gyventojai ir dar iš toliau atvykusieji.

Turgelis šiemet taip pat bus organizuojamas kiekvieno mėnesio antrą sekmadienį. Makniūnų sodžiaus bendruomenė šiuo renginiu nori prisidėti prie antrinio daiktų naudojimo kultūros skatinimo, taip bandant sulėtinti pirkinių keliavimą į šiukšlynus ir taip mažinti neigiamą poveikį mūsų gamtai.

Kas vienam šiūkšlė – kitam lobis!“ šūkiu besivadovaujantys turgelio dalyviai prekiauja arba mainosi įvairiais jiems jau nebereikalingais daiktais: buities įrankiais, knygomis, audiokasetėmis, CD, virtuvės reikmenimis, automobilių detalėmis, įrankiais, rūbais, žaislais, suvenyrais, kolekcinėmis vertybėmis ir visais kitais daiktais, kurie jau nėra reikalingi, tačiau gaila išmesti, nes šie daiktai gali praversti kitiems.

Kainos čia mažos, o jeigu kaina pasirodys didelė, visada galimos derybos. Dažnas prekeivis savo daiktus linkęs net padovanoti.

Atvykite sausio 9 dieną į Makniūnų sodžiaus bendruomenės kiemelį (Dzūkų g. 4. Makniūnai, Alytaus raj.). Kuriame nuo 10:00 iki 13:00 valandos vyks “Bagažinių turgelis“.

Norinčius prekiauti prašome registruotis tel.nr. +370 623 11303.

Kitos naujienos

Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau mažd...

Dvynukų Teodoro Emilio ir Kasparo Eriko tėtis Irmantas pusę metų kone kasdien išnešdavo iš namų didelius ...

Šventežeryje įsikūrusi bendrovė „Pietų Megrame“ rugsėjo 24 d. atšventė 25-ąjį gimtadienį. FM99 apie prabė...

1992 metais išgarsėjusi pirmoji lietuviško repo grupė „Pompa“ šiemet išleis vinilinę plokštelę „Labai mal...