Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Man-go“ leisis į išskirtinį turą ir ruošiasi pristatyti naujausių dainų albumą bei pirmą grupės vinilinę plokštelę

Grupė Man-go gerbėjus kviečia į ypatingą koncertinį turą, kurio metu publika paskutinį kartą turės galimybę išgirsti didelės sėkmės sulaukusią grupės jubiliejinę programą. Taip pat grupė jau šį rudenį planuoja pristatyti ir naujausių dainų albumą bei geriausių hitų rinkinį vinilinės plokštelės formate.

Paskutinė galimybė išgirsti jubiliejinę programą

Šį rudenį viena populiariausių visų laikų Lietuvos pop muzikos grupių „Man-go“ surengs ypatingą koncertinį turą „Rudens spalvos“, kurio metu uždarys grupės 25-ių metų veiklos jubiliejinius metus ir paskutinį kartą gerbėjams suteiks galimybę išgirsti didelio populiarumo sulaukusią bei naujais kūriniais atnaujintą jubiliejinę koncertinę programą.

Praėjusį rudenį grupė „Man-go“ leidosi į itin sėkmingą šventinį koncertinį turą, kurį vainikavo išskirtinis muzikinis pasirodymas Joninių išvakarėse Palangos koncertų salėje.

Dėl didelio publikos susidomėjimo „Man-go“ nusprendė savo gerbėjams padovanoti dar keletą galimybių išgirsti jubiliejinę grupės geriausių dainų programą. Pirmą kartą šią programą rudenį turės galimybė išgirsti grupės gerbėjai Šiauliuose ir Ukmergėje. Taip pat su atnaujinta ir naujais kūriniais papildyta šventine programa „Man-go“ sugrįš ir į Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos koncertų erdves.

Kaip teigia grupės narės Rima, Gabija ir Justina, grupė ypatingai džiaugiasi galėdama atiduoti duoklę gerbėjams Šiauliuose, nes šventinio turo metu šį miestą teko aplenkti dėl techninių niuansų.

„Mes labai norėjome jubiliejinę programą pristatyti būtent koncertų salėje „Saulė“. Su šia legendine erdve mūsų grupę sieja labai daug gražių prisiminimų. Tačiau jubiliejinio turo metu ši salė buvo uždaryta renovacijai. Džiaugiamės, kad renovacijos darbai jau baigti ir dar šiemet galėsime Šiaulių publikai geriausias savo dainas padovanoti daugybę sentimentų keliančioje aplinkoje“, teigia grupės narės.

Atnaujintą „Man-go“ jubiliejinę programą turo „Rudens spalvos“ metu grupės gerbėjai dar šiemet turės galimybę išgirsti lapkričio 7 d. Ukmergėje, lapkričio 15 d. Šiauliuose, lapkričio 16 d. Vilniuje, lapkričio 23 d. Kaune ir gruodžio 28 d. Klaipėdoje.

Naujausių dainų albumas – jau šį rudenį

Grupės „Man-go“ narės prasitarė, jog šiuo metu grupė aktyviai dirba ir prie naujo albumo įrašų, kuris turėtų pasirodyti taip pat šių metų rudenį.

Paskutinis „Man-go“ albumas simboliniu pavadinu „2020“ buvo išleistas dar 2020 m. Per šį laikotarpį, pasak grupės narių, susikaupė nemažai dainų, kurias itin pamėgo tiek nauji, tiek ir  ilgamečiai grupės gerbėjai.

Naujajame albume klausytojai ras tokius populiarius hitus, kaip su Sadboi įrašytą dainą „Ar dar mane sapnuoji“, kuri mažiau nei per metus „Youtube“ platformoje surinko virš 5 mln. peržiūrų ir tapo antru pagal populiarumą kūriniu grupės „Youtube“ kanale.

Albume taip pat bus galima išgirsti ir naujausią „Man-go“ muzikinį darbą „Kur gi tu?“ bei kitus per šiuos penkis metus išleistus populiariausius grupės kūrinius ir dar negirdėtas dainas.

Pirmas grupės leidinys vinilinėje plokštelėje

Naujas albumas ir koncertinis turas „Rudens spalvos“ nėra vienintelė staigmena, kurios dar šiemet gali tikėtis „Man-go“ gerbėjai. Artimiausiu metu turėtų pasirodyti ir riboto tiražo grupės geriausių dainų vinilinė plokštelė. Pasak grupės narių, tokiu formatu „Man-go“ savo muziką išleis pirmą kartą per visą 25 metų grupės gyvavimo istoriją.

„Tai yra tikrai ypatinga akimirka grupės istorijoje. Labai tikimės, kad ši vinilinė plokštelė bus išleista jau iki „Rudens spalvų“ turo pradžios ir muzikos gerbėjai iš mūsų koncertų galės išsinešti ne tik geras emocijas, bet ir vertingą muzikinę dovaną savo namams“, teigia grupės „Man-go“ narės.

„Man-go“ narių teigimu, turo „Rudens spalvos“ metu gerbėjai išgirs žinomiausias grupės per 25-is metus išleistas dainas bei specialiai atrinktus kūrinius simboliškai tinkančius naujojo koncertų turo koncepcijai.

„Mūsų dainose dažnai didelis dėmesys skiriamas metų laikams. „Pavasariniai žiedai“, „Ilgesio ruduo“, „Liūdnos Kalėdos“ – tai tik keletas iš daugelio mūsų kūrinių, kurie perteikia skirtingų metų laikų nuotaikas. Todėl šiam turui šalia geriausių savo hitų atrinkome ir dainas, kurios tiktų būtent ramiajam rudens ir žiemos sezonui“, teigia grupės narės.

Parašykite komentarą

Užpildykite laukelį

Kitos naujienos

Laidoje „Darau verslą“ kalbėjomės su alytiškiais, sveikų užkandžių „Longevies“ gamintojais Audra ...

Kino stovykla jaunimui „24 per sekundę“ suteiks galimybę toliau gilintis į kino kūrimo procesus s...

„Ši daina – lyg nauja kryptis mano muzikoje, kur išbandau kitokį skambesį. Grįžtu į 80-tuosius, kurie man...

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ tradiciškai sugrįžta vasaroti į Alytų. Liepos 15–21 d....