Klausyti gyvai

21:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Mažėja tarptautinio ryšio tarifai

Nuo šiandien Lietuvos, kaip ir kitų Europos šalių, tarptautinio ryšio paslaugų teikėjai mažina Europoje teikiamų tarptautinio tarptinklinio ryšio paslaugų kainas.

Skambučių kaina bus ne didesnė nei 1 litas už minutę (su PVM), kaina sumažėja 17 proc., priimti skambutį kainuos ne daugiau 0,29 lito už minutę (mažėja 13 proc.). Europoje siunčiant SMS žinutes, reikės mokėti ne daugiau nei 0,33 lito už SMS (sumažės 11 proc.). Duomenų perdavimo kaina mažėja 36 proc. iki 1,88 lito už už megabaitą.

Mažesnės tarptautinio tarptinklinio ryšio kainos įsigalioja 27 Europos Sąjungos šalyse, trijose Europos ekonominės erdvės šalyse (Norvegijoje, Islandijoje, Lichtenšteine) bei Kroatijoje, kuri nuo 2013 metų liepos 1 dienos įstos į Europos Sąjungą. Tarptinklinis ryšys kroatams dėl narystės ES atpinga maždaug 15 kartų.

Iki šiol skambučiai Europos Sąjungos šalyse visų operatorių vartotojams negalėjo kainuoti daugiau kaip 1,205 lito už minutę, atsiliepti skambučiai – 33,4 cento už minutę, SMS žinutės – 37,6 cento, mobiliųjų duomenų perdavimas – 2,850 lito už megabaitą.

—–

kalbėk zinios@fm99.lt

Kitos naujienos

1595 kartoninės dėžės ir 71 kartoniniai lakštai! - tiek prireikė pastatyti kartotinį tiltą.

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...