Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Megamas“ aliuminio langai

Pasaulinėje langų rinkoje vis daugiau paklausos sulaukia aliuminio langai. Tai yra itin draugiškas aplinkai pasirinkimas, mat langams gaminti naudojamas aliuminis visiškai nekenkia žmogaus sveikatai ir yra 100 procentų perdirbamas, o jo kokybė nuo to nei kiek nepablogėja. Skaičiuojama, kad apie 75 proc. iš viso pagamintų aliuminio langų konstrukcijų vis dar šiandien tebenaudojamos. Kasdien didėjant jų paklausai, ko gero, būtent dėl draugiškumo aplinkai jie kartais vadinami ateities langais. Be to, jie pasižymi itin dideliu patvarumu, stebėtinai aukšta kokybe, puikia garso izoliacija ir pritaikomumu.

 Aliuminio langai – ko gero, kokybiškiausi langai pasaulyje

„Megamas“ aliuminio langai gaminami tik iš aukščiausios kokybės medžiagų. Langų rėmų gamybai naudojami iš aukštos kokybės aliuminio pagaminti specialūs kamerinės konstrukcijos profiliai. Tokio tipo profiliai yra itin tvirti ir, be to, ypač gerai sulaikantys šilumą. Profilių vidus užpildomas naujausios kartos termoizoliacinėmis medžiagomis, kurios tiek iš vidaus, tiek iš išorės neleidžia orui patekti. Kelių kamerų profiliai aliuminio langams suteikia itin gerus U parametrus. Be to, aliuminio langai yra ypač tinkami Lietuvos gamtinėms sąlygoms – jie atsparūs temperatūros pokyčiams, krituliams, tiesioginiams saulės spinduliams, o šaltis juo dar labiau sustiprina. Kad ir kokios sąlygos juos beveiktų, langai nesideformuoja, tad tai gali būti išties ilgalaikis sprendimas jūsų namams ar kitiems pastatams. Aliuminio langams gaminti gali būti naudojami 24-60 mm. storio dviejų, trijų ar net keturių stiklų stiklo paketai. Be to, siekiant maksimaliai padidinti šilumos izoliaciją, aplink stiklų paketų perimetrą dedamas specialus izoliacinis rėmenis. Dar vienas itin svarbus aspektas – saugumas. Aliuminio langai yra atsparūs liepsnoms ir beveik nepaveikūs dūmams, tad galite būti tikri, kad nelaimės atveju ugnis neplis langais.

Langai, derantys prie kiekvieno interjero ir eksterjero

Aliuminis – vienas iš lengviausių ir lanksčiausių metalų. Dėl šios savybės iš jo galima pagaminti ypač didelius ar nestandartinių formų langus, kurių, beje, rėmai yra kiek plonesni, nei plastikinių ar medinių langų. Be to, tiek išorinę langų rėmų pusę, tiek vidinę galima dengti bet kokios norimos spalvos dažais iš RAL spalvų paletės. Anoduotus arba milteliniu būdu dažytus langus galite rinktis tiek matinius, tiek pusiau matinius ar blizgius. Be to, šių langų perdažyti neteks, mat jie neišblunka ir yra atsparūs korozijai. Elegancijos ir šiuolaikiškumo jūsų pastatui gali suteikti ir neįprastų formų, itin dideli langai. Langai iš aliuminio gali būti puikiausiai priderinami tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus stiliaus. Be to, reikėtų nepamiršti, kad išskirtinumo gali suteikti ne tik lango rėmas, bet ir pats stiklas. „Megamas“ jums siūlo rinktis iš saulės energiją kontroliuojančių, savaime nusiplaunančių, tamsintų, izoliuojančių garsą, atsparių ugniai ar smūgiams, dekoratyviųjų stiklų paketų.

Langai, kurių beveik nereikia valyti

Aliuminio langai pasižymi ir lengva priežiūra. Tai priežiūros beveik nereikalaujantis sprendimas. Aliuminiai langų rėmai yra atsparūs drėgmei ir cheminėms medžiagoms, tad lengvai juos nuvalysite minkšta kempinėle ir pasirinkta valymo priemone. Be to, jie ne taip, kaip mediniai ar plastikiniai langai, traukia dulkes ir kitus nešvarumus, tad ir valymas bus daug retesnis. Aliumininiai langai nesamanoja, yra atsparūs pelėsiui ir daugeliui grybelių. Aliuminio langų stiklai yra atsparūs mažiems įbrėžimams, tad jei jį ir pašveisite šiurkštesne kempinės puse – nesuraižysite. Aliuminiai langai atsparūs ne tik deformacijoms ir mechaniniams pažeidimams, bet ir neišblunka, negelsta ar kitaip nekeičia spalvos, todėl jų nereikės nei dažyti, nei lakuoti, užteks švelniai nuvalyti ir jie vėl atrodys kaip nauji.

Plačiau: https://www.megamas.lt/

Kitos naujienos

Alytaus miesto savivaldybės tarybos dauguma gausiai į tarybos salę susirinkusių švietimo bendruom...

Alytaus miesto savivaldybėje šiandien apsilankęs Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas...

Spalį bibliotekoje karaliaus tapyba ir spalvos, nes 4 d. 16 val. Jurgio Kunčino viešosios bibliot...

Rugsėjo 30-osios naktį esame kviečiami atrakinti kodus, atsineštus iš vaikystės, - mus stabdančiu...