Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Meilės Lukšienės premijos laureatas – alytiškis Tomas Kivaras

tomas kivarasSekmadienį Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje pagerbtas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Premiją ir laureato diplomą Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos fizikos mokytojui alytiškiui Tomui Kivarui įteikė švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis.

2010 m. M. Lukšienės premiją Švietimo ir mokslo ministerija įsteigė pedagogams (ne vyresniems nei 35 m.) už demokratiškumo, bendruomeniškumo, pilietiškumo, tautiškumo, humanizmo ir kūrybiškumo idėjų įgyvendinimą ir sklaidą.

Renginyje dalyvavo 167 jaunieji mokytojai, pradėję dirbti mokykloje prieš penkerius metus. 2008 m. minėdama Tarptautinę mokytojų dieną ir Lietuvos švietimo pertvarkos 20-metį, Švietimo ir mokslo ministerija sukvietė į Filharmoniją jaunuosius mokytojus, jiems buvo įteikti patirties kaupimo lakštai – simbolinė ministerijos dovana, skatinanti mokytojus 5 pirmuosius metus likti dirbti mokykloje.

Po penkerių metų darbo mokykloje vėl į renginį sukviestiems mokytojams ministerija už patirties kaupimo lakštus įteikė skatinančias tobulėti dovanas – nešiojamuosius kompiuterius.

Renginio dalyviai galėjo aplankyti Filharmonijoje eksponuojamą Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos parengtą Ramūno Danisevičiaus fotografijų parodą „Mokykla su Meile“.

Kitos naujienos

Įvyko 2022 m. Lietuvos breiko ir Lietuvos hiphopo čempionatai, kuriuos rengė Lietuvos sportini...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpusavyje. Deja, kartais atsitinka ir taip, kad g...

Interaktyvus pabėgimo kambarys „Misija: Žaliasis kursas“ tęsia savo kelionę po Lietuvą ...

Pirmoji Alytaus dizaino savaitė „Įžvalgos KARTU“ jungiasi su nacionaline Dizaino savaite ir prista...