Klausyti gyvai

11:00 - 12:00

Laisva forma

Koks meno skonis?.. Paragauti galėsite jau šeštadienį Merkinėje!

Prenumeruokite FM99 radijo podkastą: Applepodcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic | BreakerAnchor|Pocket Casts| Anchor|Castbox|Overcast

Menas kuriamas ne menotyrininkams, o visiems, primena galerininkė Vilma Jankienė: „Tie, kas netyčia papuola į meno degustaciją, paskui menu ima domėtis tyčia“.

„Merkinės fabrikas“ ir „AP galerija“ kviečia degustuoti meną. Merkinės kultūros centro erdvėse šetadienį – išskirtinis renginys, kuriame sužinosite, koks menas kuriamas dabar. Atrasite naują meno pažinimo būdą, atrasite tai, ką norėtųsi parsinešti į savo gyvenimą bei suprasite, kas mene Jums patinka. Tai įdomi, puiki pramoga ir unikali galimybė atrasti meną netikėtai, dalintis įspūdžiais, nuomonėmis, pamatyti, pasikalbėti apie tai, kaip kiekvienas supranta meną. FM99 pokalbyje degustuoti meną kviečia Vilma Jankienė ir „Merkinės fabriko“ renginių organizatorius Algimantas Černiauskas. „Merkinė – kultūros centras, kur meno raiškų įvairovė tik augs,“ – tiki A.Černiauskas.

Kas yra meno degustacija? Tai įkvepiantis pramoginis pažintinis renginys, tinkantis ir žaliems, ir pažengusiems mene. Meno degustacija yra užpatentuotas meno renginys! Per 1,5 val. padegustuosite (pamatysite, patyrinėsite, pajausite, o gal paliesite) daugybę meno kūrinių. Apie kiekvieną kūrinį trumpai, vaizdingai pasakoja galerininkė. Rodoma 10-ties dailininkų kūriniai (tapyba, grafika, skulptūra, fotografija).

Merkinėje bus pristatomi šių menininkų kūriniai:

Rimas Bičiūnas, tapyba, Vilnius

Mikalojus Povilas Vilutis, grafika, Vilnius

Vytautas Kaunas, tapyba, Kaunas

Giedrius Kuzmickas, tapyba, Vilnius

Daiva Kairevičiūtė, grafika, Vilnius

Artūras Braziūnas, tapyba, Vilnius

Miglė Kosinskaitė, tapyba, Kaunas

Dita Lūse, tapyba, Ryga

Ieva Skauronė, tapyba, Vilnius

Tadas Tručilauskas, tapyba, Vilnius

Renginio metu gyva muzika rūpinsis MC Merkinė (Algimantas Rokas).

Kitos naujienos

„Piligrimas atėjo, uždėsim antspaudą“, – šūktelėjo ...

Vakar elektros kainos biržoje šoktelėjo iki neregėtų aukštumų – 4 eurų už kilovatvalandę, negana to, „Per...

Ką vartoja lietuviai ir kokia priklausomybė dažniausia, kaip padėti priklausomiems žmonėms? Pokalbis apie...