Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Meras Vytautas Grigaravičius paneigė apie jį skleidžiamą informaciją

DĖL NEATITINKANČIOS TIKROVĖS INFORMACIJOS SKLEIDIMO

2019 m. sausio 31 d. Dzūkijos TV transliavo laidą „Demaskuoti“, kurioje dalyvavo būsimų rinkimų į Alytaus miesto savivaldybės tarybą kandidatai –  Laura Radzevičiūtė bei Tomas Pačėsas.

 

Šioje laidoje buvo paskelbti tikrovės neatitinkantys duomenys apie mane, Vytautą Grigaravičių. Laidoje buvo skelbiama neva aš vadovauju visuomeninam judėjimui, nurodyti iškraipyti faktai apie mano ir mano šeimos deklaracijas, pajamas ir turtą, skleidžiama išgalvota istoriją apie neva mano įsigytą namą Londone, nurodyti melagingi faktai apie tai, kad neva mano namą, kuriame aš gyvenu, statė įmonė „Garantas”, kad esu pasistatęs visą mikrorajoną.

Alytaus savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius (AMS nuotr.)

Kvietimas dalyvauti laidos filmavime, vyksiančiame sausio 29 dieną 11 val, man buvo išsiųstas sausio 29 dieną 0 val 28 min. Perskaitęs jį ryte atvykęs į darbą, dėl anksčiau suplanuotų darbų neturėjau galimybės dalyvauti laidoje „Demaskuoti“, taigi ir užkirsti kelią skleidžiamam melui.

Atsakingai pareiškiu, kad Dzūkijos TV laidoje „Demaskuoti“ buvo paskleista tikrovės neatitinkanti informacija apie mane, Vytautą Grigaravičių. Ši informacija neturi nieko bendro su tikrovėje egzistuojančiais faktais.

Pažymiu, kad nevadovauju jokiam judėjimui. Man ir mano šeimai priklausantis turtas yra deklaruotas pagal galiojančius LR teisės aktus. Šiuo atveju minimas namas – sodyba yra mano žmonos asmeninės nuosavybės teise paveldėtas turtas, deklaruotas kaip tai numato teisės aktai.

Aš ir mano šeima esame deklaravę visą savo turimą turtą. Pareiškiu, kad jokio turto užsienyje neturiu ir niekada jo nei Londone, kaip teigiama laidoje, nei jokioje kitoje užsienio šalyje nesu pirkęs. Taip pat atsiriboju nuo bet kokių sąsajų su įmone „Garantas“ ir dar kartą patvirtintu, kad man ir mano šeimai ši įmonė niekada nieko, kaip teigiama laidoje,  nestatė.

Man, Alytaus miesto merui, rūpi, kad skleidžiama informacija būtų patikima ir teisinga.

Ši laida eilinį kartą parodė tikruosius būsimų kandidatų į savivaldybių tarybą veidus ir jų siekius – bet kokia kaina žeminti dabartinę valdžią, siekiant kuo didesnių politinių dividendų sau. Tokiomis priemonėmis  – skleidžiant nepasitikėjimą miesto vadovais, bandoma destabilizuoti situaciją savivaldybės administracijoje ir sumenkinti „Alytaus piliečių“ ir jų koalicijos partnerių pasiektus rezultatus.

Akivaizdu, kad mano politinių oponentų skleidžiama informacija neatitinka tikrovės, todėl esu priverstas gintis ir inicijuosiu visus reikiamus procesus, kad paskleistas melas būtų paneigtas ir už jį būtų atsakyta pagal galiojančius teisės aktus.

Alytaus savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius

Kitos naujienos

„Wolves“ klubas toliau tvirtina savo pozicijas LKL. Savo arenoje patiesę Kauno "Žalgirį" vilkai r...

Savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos kulkinio šaudymo, pneumatiniais ginklais, komandinis Čempionatas...

Alytaus statybos bendrovė „Dzūkijos statyba“ Kauno technologijos universiteto prašymu įtraukta į Viešųjų ...

Šį sekmadienį (Vasario 12 d.) Makniūnuose vėl nuo 10 iki 13 val. vyks Makniūnų bagažinių turgelis...