Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

„Mes Kitokie“ – alytiškis Edminas Dabušinskas: reikia imti ir daryti

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

Ketvirtadienį radijo stoties „FM99“ studijoje apsilankė alytiškis Edminas Dabušinskas. Šiuo metu Edminas aktyviai užsiima parkūru. Kas tai yra? Pasak pašnekovo, parkūras yra judėjimo menas, kuriam nereikia stipraus fizinio pasiruošimo, užtenka vienintelio dalyko – gerų batų. Tačiau be jų dar reikia ir noro. Visus norinčius užsiimti šiuo sportu vaikinas kviečia atvykti į nemokamas pamokas, vykstančias Alytaus miesto bendruomenės centre (Jaunimo g. 2). Mokytis šio meno gali visi – tiek maži, tiek dideli.

Edminas
Nors dabar Edminas gyvena tėvynėje, prieš keletą metų jis buvo emigravęs į Airiją. Po pusantrų metų svetimoje šalyje, jis sugrįžo atgal. Kodėl? Ogi nerado tikrosios laimės. Kas dabar vaikinui teikia džiaugsmą, ką jis mano apie Alytaus jaunimą bei kaip jis elgtųsi pagavęs auksinę žuvelę – pokalbyje!

Be parkūro, reklamos gamybos bei savanorystės, Edminas gali pasigirti dar viena veikla – galvosūkių kambariu „In OUT – smart game“. Kaip kilo mintis įrengti tokią erdvę Alytuje? Vaikinas pasakoja, jog vienas iš garsiųjų menininkų brolių Gataveckų jo kolegai Viktorui Zujevui išsakė mintį, kad tokių kambarių reikia ne tik Vilniuje ar Kaune, bet ir Alytuje. Pakalbėję, pasitarę abu alytiškiai pradėjo veikti. Edminas sako, jog jei ko nors nori, reikia imti ir daryti, o ne verkšlenti, kad viskas yra blogai ir niekas nevyksta. Ateityje imlūs vyrukai sieks visapusiškai išpildyti galvosūkių kambarį, o vėliau – plėstis į kitus miestus.

Edminas ir Viktoras
Vaikinas pasakoja, jog vienas iš garsiųjų menininkų brolių Gataveckų jo kolegai Viktorui Zujevui išsakė mintį, kad tokių kambarių reikia ne tik Vilniuje ar Kaune, bet ir Alytuje. Pakalbėję, pasitarę abu alytiškiai pradėjo veikti

Nors dabar Edminas gyvena tėvynėje, prieš keletą metų jis buvo emigravęs  į Airiją. Po pusantrų metų svetimoje šalyje, jis sugrįžo atgal. Kodėl? Ogi nerado tikrosios laimės. Kas dabar vaikinui teikia džiaugsmą, ką jis mano apie Alytaus jaunimą bei kaip jis elgtųsi pagavęs auksinę žuvelę – pokalbyje!

„Mes Kitokie“ ketvirtadieniais nuo 18 val. „FM99“ eteryje! Prisijunk!

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...