Klausyti gyvai

21:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

„Mes Kitokie“ – Anglijoje gyvenantis DJ Alex Bit galvoja grįžti į Lietuvą

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

 

Didžėjus išsitatuiravo savo sceninį vardą ant rankos

Praėjusį ketvirtadienį laidoje bendravome su didžėjumi Aleksandru Zubovu, geriau žinomu kaip DJ Alex Bit. Pašnekovas muzikine veikla susidomėjo prieš daugiau nei 20 metų: „Matydavau kaip kiti DJ grodavo, aš labai arti jų stovėdavau ir žiūrėdavau, o man patikdavo ką jie daro.“ Prieš dešimtmetį į Angliją išvykusiam Aleksandrui teko linksminti pačių garsiausių naktinių klubų publiką Londone, Birmingame ir Mančesteryje. Vyras atvirauja, jog groti prieš tokią publiką – nepakartojamas jausmas.

Daugiau nei 15000 sekėjų Facebook‘e turintis DJ Alex Bit neatsigina moterų dėmesio ir sulaukia itin nemalonių žinučių: „Kartais tokios žinutės ateina, kad net baisu žiūrėti, tačiau ne tas galvoj. Pas mane šeima ir puikūs vaikai.“

DJ Alex Bit yra užmezgęs puikius ryšius su Didžiosios Britanijos didžėjais

Kokia yra DJ Alex Bit rutina? Kada Aleksandras planuoja grįžti į Lietuvą? Kaip didžėjus įsivaizduoja savo gyvenimą po 10 metų? Klausykitės pokalbyje!

Kitos naujienos

Sakoma, kad „visi keliai veda į Romą“. Matyt, ir atvirkščiai – keliai veda ir į Alytų, kur v...

Rugsėjo 24 d., šeštadienį, 17 val. Alytaus kraštotyros muziejus pristato skulptoriaus Saadios Bah...

Naujojo BC „Wolves“ krepšinio klubo ambasadoriai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai nudžiugino Alytaus m...

Alytaus kino klubas KINO KABLYS ir vėl dovanos alytiškiams nemokamas filmų peržiūras,  prist...