Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Mes kitokie“ — Antanas Kalinauskas — mokytojas iš didžiosios raidės

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

Spalio 5 d. laidoje vedėjai Narvydas Matulevičius bei Simona Kuodytė turėjo progą pakalbinti išskirtinį pedagogą, kuris yra „Meilės Lukšienės“ premijos laureatas ir tikras mokinių numylėtinis. Mokytojas pokalbio metu papasakojo apie savo laisvalaikį bei išsakė nuomonę keliais švietimo klausimais.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Fizikos mokytojas Antanas Kalinauskas

Paklaustas, kodėl pasirinko būtent šią profesiją Antanas paatviravo : „Mokytojo specialybę pasirinkau tada, kai žmona, dirbdama mokykloje, pasakė, kad ten nėra baisu.“

Antanas Kalinauskas – Meilės Lukšienės premijos laureatas. /Asmeninio albumo nuotrauka

Šiuo metu jis ne tik dirba dvejose Alytaus mokyklose, kur dėsto fiziką, bet ir studijuoja švietimo vadybą. Kaip, galbūt, būsimas mokyklos vadovas, mano, kad laikas  pradėti mokinius ugdyti nuo žmogiškųjų vertybių.  Mokytojo dienos proga pedagogas kolegoms palinkėjo suprasti, kad mokykloje svarbiausias vaikas bei jo ugdymas, o ne mokytojo kvalifikacija.

Daugiau apie mokytoją – klausykitės pokalbyje!

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...