Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Mes Kitokie“ – Artur Swan: „Gera išvaizda – tai tik teigiamas šalutinis poveikis”

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

 

Laidoje bendravome su „Motyvuoti atletai” blogo įkūrėju Artur Swan. Artur  kiekvieną dieną lankosi sporto salėje ir iki smulkmenų rūpinasi mityba. Tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo laisvalaikio praleidimo būdas, vyrui tapo verslu ir išgarsino jį interneto platybėse.

Paklausus, kaip prasidėjo kelionė sveikos gyvensenos link, pašnekovas prisipažino, kad nors pradžioje ir buvo sunku, neapleisti sporto salės skatino iš sunkiai savo uždirbtų pinigų nusipirktas abonementas. Šiandien Artur skaičiuoja septintus fiziškai aktyvaus gyvenimo metus. Per šį laiką sukaupta patirtimi vyras  dalinasi YouTube kanale „Motyvuoti atletai“.

Artur Swan

Pokalbio metu Artur sako, kad aktyviai gyventi ir nesustoti net tada, kai kamuoja nuovargis, skatina atsakomybė prieš žiūrovus ir pasekėjus – žmones, kuriems Artur tapo pavyzdžiu. Pasak sveikos gyvensenos propaguotojo, be sveikatos žmogaus gyvenimas nėra pilnavertis, o gera išvaizda – tik teigiamas šalutinis poveikis. Sportininkas pabrėžia, kad pirmą kartą sporto salėje besilankančiam žmogui būtina trenerio priežiūra, padėsianti apsisaugoti nuo traumų.

Kokią įtaką turi genai? Kurių kūno dalių treniruotės nederėtų praleisti? Ar reikia vartoti papildus? Atsakymai – pokalbyje!

Kalbino Šarūnas Dvareckas

Kitos naujienos

„Wolves“ klubas toliau tvirtina savo pozicijas LKL. Savo arenoje patiesę Kauno "Žalgirį" vilkai r...

Savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos kulkinio šaudymo, pneumatiniais ginklais, komandinis Čempionatas...

Alytaus statybos bendrovė „Dzūkijos statyba“ Kauno technologijos universiteto prašymu įtraukta į Viešųjų ...

Šį sekmadienį (Vasario 12 d.) Makniūnuose vėl nuo 10 iki 13 val. vyks Makniūnų bagažinių turgelis...