Klausyti gyvai

14:00 - 15:00

Dienos kaleidoskopas

„Mes Kitokie“ – „Auksinio mikrofono“ dvikovoje – ukulėlės ir gitaros skambesiai

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

Šaltą žiemos ketvirtadienį tiesioginiame laidos „Mes Kitokie“ eteryje savo muzikiniu talentu dalijosi dvi žavios merginos: Aurėja Sinkevičiūtė ir Patricija Darevskytė. Merginos yrinėmis dainomis užbūrė ne tik studijoje esančius laidos vedėjus, bet ir klausytojus.

Aurėja atliko Grace VanderWaal dainą „Light The Sky“, o improvizacijai teko Kąstyčio Kerbedžio hitas „Pienių Vynas“. Tiek konkursinė daina, tiek improvizacija nuskambėjo pasakiškai, o dar didesnı įspūdį padarė mažos gitariukės – ukulelės garsai.

Patricija kartu su gitariste Aušrine atliko Monikos Linkytės dainą „Padovanojau“. Nors improvizacijai teko visai kito stiliaus daina, merginos susitvarkė puikiai ir eteryje nuskambėjo Ryčio Cicino dainos „Neliesk mano damos“ kitokia versija.

Kuri verta keliauti į pusfinalį? Balsuokite SMS žinute numeriu 1670 į teksto laukelį įrašę patikusios merginos vardą ir sužinosite, ar Aurėja, ar Patricija galės džiaugtis užtikrinta vieta pusfinalyje! Žinutės kaina 0.58 Eur,

Kitos naujienos

Alytiškiai jau pamėgo kiną iš automobilio. Kiekvienais metais Alytaus dainų slėnio aikštelė virst...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpusavyje. Deja, kartais atsitinka ir taip, kad g...

Teatras, muzika, dailė… Šias ir kitas kultūros sritis SUJUNGS šiųmetė muziejų naktis Alytuje!  ...