Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

„Mes Kitokie“ – „Auksinio mikrofono“ dvikovoje – ukulėlės ir gitaros skambesiai

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

Šaltą žiemos ketvirtadienį tiesioginiame laidos „Mes Kitokie“ eteryje savo muzikiniu talentu dalijosi dvi žavios merginos: Aurėja Sinkevičiūtė ir Patricija Darevskytė. Merginos yrinėmis dainomis užbūrė ne tik studijoje esančius laidos vedėjus, bet ir klausytojus.

Aurėja atliko Grace VanderWaal dainą „Light The Sky“, o improvizacijai teko Kąstyčio Kerbedžio hitas „Pienių Vynas“. Tiek konkursinė daina, tiek improvizacija nuskambėjo pasakiškai, o dar didesnı įspūdį padarė mažos gitariukės – ukulelės garsai.

Patricija kartu su gitariste Aušrine atliko Monikos Linkytės dainą „Padovanojau“. Nors improvizacijai teko visai kito stiliaus daina, merginos susitvarkė puikiai ir eteryje nuskambėjo Ryčio Cicino dainos „Neliesk mano damos“ kitokia versija.

Kuri verta keliauti į pusfinalį? Balsuokite SMS žinute numeriu 1670 į teksto laukelį įrašę patikusios merginos vardą ir sužinosite, ar Aurėja, ar Patricija galės džiaugtis užtikrinta vieta pusfinalyje! Žinutės kaina 0.58 Eur,

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...