Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

„Mes Kitokie“ –  „Auksinio mikrofono“ pusfinalyje – Alicija Štramaitytė!

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

Ketvirtadienį nugriaudėjo šeštasis  „Auksinio mikrofono“ pusfinalis, kuriame dėl pagrindinio prizo – profesionalaus įrašo profesionalioje studijoje bei vaizdo klipo įrašymo kovojo Alicija Štramaitytė. Ji pusfinalio pasirodymui pasirinko šiltą atlikėjos Erica Jennings dainą „Leading me home“, kuriai dar geriau nuskambėti padėjo Kamilė Bazevičiūtė, pritardama švelniais pianino garsais. Kaip ir kiekvienam „Auksinio mikrofono“ dalyviui, taip ir Alicijai teko užduotis  –  iš penkių žodžių (gitara, kardiofonas, Baikalas, hematogenas ir meškutė), kuriuos sugalvojo pagrindinio prizo steigėjos „FLAYA“ vadovė Marija Šadurskaitė, sukurti trumpą dainelę.

Ar Alicija verta pasirodyti finale? Balsuok SMS žinute numeriu 1670, į teksto laukelį įrašęs „FM99 Alicija ir dar kartą išgirsk ją finale! Balsavimas trunka vieną savaitę. Žinutės kaina 0,58€.

Kitos naujienos

Namų rungtynių seriją Alytaus futbolininkai pradeda jau liepos 1d., šį penktadienį, 19 val....

Šildymo sezonas neišvengiamai ateis. Kuro kaina pastaruoju metu augo lyg ant mielių, tad tai n...

Jau artėjantį savaitgalį, liepos 1-3 dienomis Alytuje esantį Dainų slėnį sudrebins varikli...

Alytuje prasideda I-asis Tarptautinis žemės meno simpoziumas „Žymės“. Liepos 1-9 dienomis šalies...