Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Mes Kitokie“ – „Auksinio mikrofono“ pusfinalyje – Uosis ir Saulė

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

Ketvirtadienį laidoje jaunimo dėl pagrindinio prizo – įrašo profesionalioje studijoje 3 A kovėsi duetas: Saulė Blažaitytė ir Uosis Galkevičius. Atlikėjai pusfinalio pasirodymui pasirinko dainininkės LP dainą „Lost on you“, kuri tiesioginiame radijo stoties „FM99“ eteryje nuskambėjo kiek kitaip, nei skamba originalas. Atlikėjai  neliko be kūrybinės užduoties – jiems, kaip ir kitiems „Auksinio mikrofono“ pusfinalininkams, reikėjo per trumpą laiką sukurti dainą, kurioje turėjo skambėti laidos vedėjų sugalvoti žodžiai (cepelinai, būgnai, krioklys, pavasaris ir kokteiliai).

Ar Saulė ir Uosis verti būti finale gali nuspręsti tik tu! Balsuok SMS žinute numeriu 1670, į teksto laukelį įrašęs „FM99 Uosis ir Saulė“ ir dar kartą išgirsk juos finale! Balsavimas trunka vieną savaitę. Žinutės kaina 0,58€.

Kitos naujienos

Laidoje „Darau verslą“ kalbėjomės su alytiškiais, sveikų užkandžių „Longevies“ gamintojais Audra ...

Kino stovykla jaunimui „24 per sekundę“ suteiks galimybę toliau gilintis į kino kūrimo procesus s...

„Ši daina – lyg nauja kryptis mano muzikoje, kur išbandau kitokį skambesį. Grįžtu į 80-tuosius, kurie man...

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ tradiciškai sugrįžta vasaroti į Alytų. Liepos 15–21 d....