Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

„Mes Kitokie“ – Aušrinė Abramaitytė: „Nebijokite bandyti!“

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė jaunimui „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

Ketvirtadienį laidoje jaunimui „Mes Kitokie“ kalbinome aktorę ir modelį Aušrinę Abramaitytę. Aušrinė pasakojo, kad pasiėmė vadinamuosius „gap year“, bando realizuoti save, daug sportuoja, užsiima sveika gyvensena ir ruošiasi į kelionę po Europą.

Aušrinė Abramaitytė
Aušrinė Abramaitytė

Ji teigė, kad mokytojai ne itin palankiai vertino jos sprendimą, tačiau sulaukė daug palaikymo iš tėvų ir būtent todėl nusprendė vienus metus pailsėti. Aušrinė nusifilmavo britų grupės „Bastille“ klipe „Things we lost in the fire“. Radijo stoties „FM99“ eteryje ji sakė, kad tai buvo nepamirštama patirtis, o pats klipo filmavimas suteikė jai šiek tiek daugiau viešumo.

Kaip Aušrinei pavyko patekti į klipo filmavimą? Ji tiesiog sulaukė skambučio ir pasakė „gerai!“. Kodėl Aušrinė nori tapti aktore, kokia pirmoji jos patirtis vaidinant ir kaip Aušrinė apibūdino savo trimis žodžiais – klausykite pokalbyje!

SRTRF logo

Kitos naujienos

Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas jau daugiau nei 15 metų yra vienas mylimiausių duetų Lie...

09.26 18val. kino teatre "Dainava"...

Šių metų vasarą tuokęsi jaunavedžiai daugiausia santuokų sudarė rugpjūčio savaitgaliais, o populiariausia...

Šeštadienio vakarą Belgijos Leveno miesto pagrindinėje aikštėje skambėjo Lietuvos himnas