Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

„Mes Kitokie“ – Greta Staselytė: „Londone žmonės laisvesni“

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

Pirmąjį pavasario ketvirtadienį radijo stoties „FM99“ studijoje lankėsi neseniai iš Londono grįžusi buvusi jaunimo laidos „Mes Kitokie“ vedėja Greta Staselytė. Mergina, į studiją įnešusi gaivaus pavasario, iškart suprato – jaunimo laidoje ji buvo prieš du metus! Pasak Gretos, pasikeitė komanda: ji laidą vedė duetu, o šiemet vedėjų yra net šeši. „Labai faina, kad esat entuziastingi ir labai norit daryti. Jūsų daug ir visas tas komandos vaibas labai jaučiasi“ – sakė mergina.

asm. archyvo nuotrauka (2)
„Tuo metu laidą vedė Gabrielė Trinkūnaitė, su kuria aš visiškai atsitiktinai susipažinau mokykloje. Ji kitą dieną mane pakvietė į laidą, aš atėjau ir man čia labai patiko. Taip prasidėjo šis mano etapas.“

Šiuo metu Londone gyvenanti Greta mano, jog šiame mieste gyvenantys žmonės yra laisvesni ir spalvingesni, o gyvenimas – paprastesnis. Šiuo metu pašnekovė nestudijuoja, tačiau nuo rugsėjo žada pradėti mokytis politikos mokslų. „Pasaulis sukasi aplink du dalykus: ekonomiką ir politiką. Aš nemėgstu skaičiukų, todėl pasirinkau raides“ – kalbėjo mergina. Be baristos darbo, alytiškė laisvalaikiu mokosi prancūzų kalbos bei užsiiminėja joga. Įdomu tai, jog ją anksčiau kritikavo, tačiau tik dabar suprato, kad tai yra nerealus dalykas. Nerealus dalykas jai yra ir rašymas. Paklausus, ką mergina mėgsta rašyti, Greta atsako, jog dažniausiai rašo eses bei straipsnius apie postmodernizmą. Apie britiško akcento ypatumus ir Gretos ateities planus išleisti knygą – klausykitės pokalbyje!

Kitos naujienos

Alytaus miesto teatre penktadienį šventiniu koncertu bus uždaromi Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės me...

FM99 studijoje „Praeitis trap mūsų“Alytaus kolekcininkų klubo nariai Gintaras Lučinskas ir Kęstutis Tamul...

Paauglių tarpe pastaruoju metu drastiškai daugėja atvejų, kai vaikai ima svaigintis priklausomybę...