Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

„Mes Kitokie“ — humoristas Paulius Ambrazevičius atvirai apie „Humoro klubo“ atsiradimą ir jo aistrą knygoms

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

 

Laidoje bendravome su humoristu, televizijos laidų vedėju, rašytoju – Pauliumi Ambrazevičiumi. Paulius teigia, kad „Humoro klubas“ prasidėjo 2008 metais, kuomet Vilniuje buvo rengiami nedideli vakarai, kuriuose kiekvienas galėjo lipti ant scenos ir juokauti. Tais metais Paulius taip pat prisijungė prie šios veiklos. Pamažu viskas išsirutuliojo į populiarias „Humoro klubo“ laidas didžiuosiuose televizijos ekranuose.

arnas-mazylis
„Juodas humoras turi būti ne tik šokiruojantis, bet ir juokingas bei originalus“, — teigia Paulius Ambrazevičius. (Arno Mažylio nuotr.)

Paklausus humoristo nuomonės apie juodą humorą, jis atsako, jog Lietuvoje jis šiek tiek banalus, nes po kelių pokštų, kiti gali pasirodyti nebe tokie juokingi, mat gali lengvai nuspėti, kaip tas pokštas yra „sukonstruotas“. „Juodas humoras turi būti ne tik šokiruojantis, bet ir juokingas bei originalus“, — teigia Paulius Ambrazevičius.

Prakalbus apie užsienio laidų, tokių kaip „Late night show“ plagijavimą Lietuvoje, Paulius atsako, kad to nevadintų plagijavimu, kadangi mano, jog tai yra žanras arba laidos forma, kurios turinys visiškai nepriklauso nuo originalios laidos užsienyje.

gytis-zitkauskas
Paulius Ambrazevičius (Gyčio Žitkausko nuotr.)

Pašnekovas yra parašęs keletą intelektualių knygų ir taip pat neslepia, kad tokio žanro knygomis jis žavisi jau nuo vaikystės. Kokias knygas skaito humoristas ir kokia būtent knyga lėmė jo domėjimąsi dabartine profesija — klausykitės pokalbyje!

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...