Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Mes Kitokie“ – Kasparas Bujanauskas: „Į mokslus žiūriu rimtai, bet į cirką – rimčiau“

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

 

Laidoje bendravome su alytiškiu, „Lietuvos talentų“ superfinalininku Kasparu Bujanausku. Vaikinas nuo vaikystės domisi cirku ir užsiima žongliravimu. Be šios veiklos, jis taip pat groja būgnais grupėje „Dots“. Pasak dvyliktoko, pasirodymo kokybę lemia nuolatinis darbas. Pasakodamas apie cirką, pašnekovas sako, jog treniravimasis vyksta visą savaitę, mažiausiai tris valandas per dieną. Kaip jis viską suspėja? „Į mokslus žiūriu rimtai, bet į cirką rimčiau“, – nedvejodamas sako Kasparas.

Kasparas (3)
Kasparas ir laidos vedėjai: Gabija, Edvinas, Brigita, Dolita, Laura, Šarūnas

Pokalbio metu Kasparas teigė, jog savo karjerą planuoja sieti su cirku. Alytiškis sako, jog sportininkams didžiausias pasiekimas yra Olimpinės žaidynės, o cirko artistams – Monte Karlo festivalis Monake. „Mano žiniomis ten nebuvęs nei vienas lietuvis“. Vaikinui netrūksta tarptautinės patirties. Jis yra dalyvęs konkursuose, kurie vyko Danijoje, Ukrainoje (laimėta III-ioji vieta).

Kasparas (1)
Be cirko veiklos, Kasparas groja būgnais grupėje „Dots“

Turbūt ne vienam kilo klausimas, ar pasirodyme naudoti kubeliai nebuvo įmagnetinti. „Jie nėra įmagnetinti. Čia nėra jokios paslapties, tai yra technika ir darbas“, – teigia darbštus jaunuolis. Dėmesį mėgstantis talentingas vaikinas išėjęs į sceną vaikinas „atsijungia“ nuo visko: „Lieku tik aš ir žiūrovas. Nelieka jokio jaudulio“. Kuo Kasparas bijotų, bet norėtų žongliruoti? Kieno nuomonė svarbesnė – komisijos ar žiūrovų? Kur jis išleistų laimėtus pinigus? Klausykitės pokalbyje!

 

 

Kitos naujienos

Laidoje „Darau verslą“ kalbėjomės su alytiškiais, sveikų užkandžių „Longevies“ gamintojais Audra ...

Kino stovykla jaunimui „24 per sekundę“ suteiks galimybę toliau gilintis į kino kūrimo procesus s...

„Ši daina – lyg nauja kryptis mano muzikoje, kur išbandau kitokį skambesį. Grįžtu į 80-tuosius, kurie man...

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ tradiciškai sugrįžta vasaroti į Alytų. Liepos 15–21 d....