Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

„Mes Kitokie“ – olimpietė Vaida Žūsinaitė: „Esu meniškos sielos sportininkė“

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

 

Ketvirtadienį bendravome su olimpiete Vaida Žūsinaite. Alytiškės pirmoji rimta pažintis su sportu usimezgė penktoje klasėje, netikėtai laimėjus miesto kroso varžybas. Po šios pergalės Vaida kelis mėnesius lankė bėgimo treniruotes, bet vėliau nuo sporto atitrūko ilgam laikui. Į bėgimo pasaulį moteris sugrįžo 10-oje klasėje, o jos rezultatai augo palaipsniui. Sunkių treniruočių dėka Vaida Žūsinaitė iškovojo teisę dalyvauti 2016-ųjų metų Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse, kur maratoną nubėgo per 2 valandas 35 minutes ir 53 sekundes bei užėmė 38-ąją vietą!

„Esu meniškos sielos sportininkė“ (Vaida Žūsinaitė)
Akimirka iš bėgimo Alytuje (kairėje Povilas Tamulynas, dešinėje – Vaida Žūsinaitė)

Sportuojanti pašnekovė šiuo metu ne tik ruošiasi artėjantiems startams, veda treniruotes neprofesionaliems bėgikams, bet ir užsiima aktyvia visuomenine veikla. Olimpietė mėgsta bendrauti su jaunimu, sporto mėgėjais, kuria rankdarbius, nes kaip pati sako: „Esu meniškos sielos sportininkė“.

Kokius idealus olimpietė Vaida Žūsinaitė turėjo paauglystėje? Kaip nepalūžti bėgant 42 km 195 m ilgio distanciją? Ką Vaida veiks baigusi sportininkės karjerą? Klausykitės pokalbio ir sužinokite jau dabar!

 

Kitos naujienos

1595 kartoninės dėžės ir 71 kartoniniai lakštai! - tiek prireikė pastatyti kartotinį tiltą.

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...