Klausyti gyvai

13:00 - 13:35

„FM99“ kultūra

„Mes Kitokie“ – paskutinė „Auksinio mikrofono“ dvikova!

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

Tiesioginiame radijo stoties „FM99“ eteryje nuskambėjo paskutinė „Auksinio mikrofono“ dvikova, kurioje susirungė dvi žavios solistės: Ema Matačinskaitė ir Alicija Štramaitytė.

Ema Matačinskaitė kartu su gitariste Roberta Stepanovaite atliko akustišką Amy Winehouse dainą „Valerie“. Merginos improvizavo pagal Marijono Mikutavičiaus dainos „Dabar geriausi mūsų vakarai“ žodžius.

Antroji dvikovos dalyvė Alicija Štramaitytė ir jai akomponavusi Kamilė Bazevičiūtė studiją drebino su atlikėjos Adele hitu „Under the bridge“. Be kūrybinės užduoties neliko ir Alicija – jai improvizuoti teko pagal Andriaus Mamontovo dainą „Būkim draugais“.

Kas pateks į pusfinalį? Ema ar Alicija? Sprendi tu! Balsuok SMS žinute numeriu 1670 į teksto laukelį įrašęs Emos arba Alicijos vardą ir išgirsk savo favoritę pusfinalyje! Žinutės kaina 0.58 €.

Kitos naujienos

Alytiškiai jau pamėgo kiną iš automobilio. Kiekvienais metais Alytaus dainų slėnio aikštelė virst...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpusavyje. Deja, kartais atsitinka ir taip, kad g...

Teatras, muzika, dailė… Šias ir kitas kultūros sritis SUJUNGS šiųmetė muziejų naktis Alytuje!  ...