Klausyti gyvai

17:00 - 17:30

Gyvas miestas

„Mes Kitokie“ — žurnalistas Edgaras Savickas: „Dalis žurnalistų yra idealistai, o kiti cinikai.“

 

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

Šį kartą  “Mes kitokie” laidoje bendravome su portalo „Delfi” verslo skilties žurnalistu Edgaru Savicku. Kalbėdamas apie homofobijos problemą Lietuvoje pašnekovas atsakė, jog ji yra ganėtinai opi. „Neapykantą kursto mokytojai, kurie kaip tik turėtų apšviesti jaunimą, tačiau jie skleidžia savo pasenusias ir nebeaktualias pažiūras“. Vis dėlto žurnalistas geba įžvelgti ir šviesiąją istorijos pusę. „Man atrodo, labai geras dalykas šitoje istorijoje buvo tai, kad mokiniai patys parodė savo kritišką mąstymą, požiūrį ir iškėlė problemą“.

Edgaras Savickas

Kaip prasidėjo Edgaro Savicko žurnalistinis kelias? „Dar mokydamasis mokykloje pradėjau dirbti mokyklos laikraštyje, jį redagavau, studijavau Vilniaus universitete žurnalistiką ir taip po truputį atėjau iki dabartinio savo užsiėmimo“. Paklausus apie pasirinkimą rašyti verslo tema pašnekovas atsakė, jog anuomet prasidėjus pasaulinė finansų krizė buvo bene aktualiausia tema, kurią buvo galima nagrinėti.

Kaip atrodo Edgaro Savicko darbo diena? Ar jis nesigaili pasirinkęs žurnalisto kelią? Kuo turi pasižymėti tikrasis žurnalistas? Atsakymai – pokalbyje!

Kalbino Šarūnas Dvareckas

Kitos naujienos

Merkinėje, iškilmingai bus atidengtas paminklas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui ir atidarytas...

Šeštadienį, 2022 m. lapkričio 29-ąją Vilniaus rotušėje vykstančiame Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) su...

Alytaus pataisos namų atvirosios kolonijos gyvenamųjų patalpų tualeto lubose pareigūnai rado ir paėmė du ...

...