Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Miesto mokinių taryba: „Šie metai buvo apie augimą“

Alytaus miesto savivaldybės mokinių tarybos (AMSMT) pirmininkas Simas Savukynas ir savanorės Urtė ir Paulina. Apie miesto mokinių tarybos siekį įtraukti miesto moksleivius į kūrybiškas, intelektualias, pilietiškas veiklas bei skatinti jų kūrybinę veiklą, saviraišką ir savirealizaciją.

2023-2024 metų apžvalga

Simas Savukynas šiuos metus apibūdino vienu žodžiu – augimas. Pirmininkas pasakoja, kad šie metai miesto mokinių tarybai buvo kupini ne tik renginių, bet ir įvairiausių akcijų: „Kiekvienas moksleivis pas mus šiais metais galėjo asmeniškai augti ir pati organizacija augome toliau.“

Savanorės Paulina ir Urtė šiuos mokslo metus organizacijoje įvardijo kaip darbingus, sėkmingus ir pilnus augimo.

„Daugumai tai buvo mokymosi metai, visi mokėmės, augome, kažko naujo sužinojome“, – pasakoja AMSMT savanorė Urtė.

Copy&Paste sugrįžimas

Pasak, Simo praeitais metais buvo be galo smagu sugražinti šį tradicinį renginį. Tačiau be buvusių savanorių (alumnių), kurie šį renginį organizuodavo ankščiau – buvo sudėtingiau: „Moksleivių karta yra pasikeitusi ir vyresnieji, kurie ankščiau organizuodavo garsų Copy&Past’ą – jų jau buvo nelikę. Praėjusiais metais, mes turėjome vos kelis, kurie žinojo kaip čia viskas veikia.“

Atstovas džiaugiasi, nes šiais metais buvo viskas kur kas lengviau, kadangi žinojo, kas kaip veikia: „Galėjome improvizuoti, kažką tai naujo įnešti ir vis tiek palikti renginio pamatus“, – dalinasi S. Savukynas.

Moksleiviai džiaugiasi, kad neskaitant Copy&Paste renginio, šiais metais jie turėjo galimybę organizuoti nacionalinio mąsto renginį – Žiemos forumą, kuriame susirinko 250 dalyvių iš skirtingų Lietuvos miestų ir miestelių.

Kitos naujienos

Tylos užtvanka sugriūna ir erdvę užlieja šviesos! Merkinėje jau ketvirtą kartą vyks menų festival...

Alytaus apskrities tuberkuliozės ligoninė bus prijungta prie Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės, tr...

Tradicinis ir tūkstantines žiūrovų minias pritraukiantis, vienas laukiamiausių vasaros renginių A...

Tai sužinosime parodoje „Atsiminimų miestas“ liepos 31 d. (trečiadienį), 17 val. Ilgai lauktas „M...