Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Mirė ilgametis Alytaus teatro vadovas Vidmantas Ežerskis

Alytaus miesto teatras feisbuke praneša, kad mirė ilgametis teatro vadovas, choreografas, šokių kolektyvo „Miestelėnai“ vadovas, legendinių džiazo vakarų organizatorius Vidmantas Ežerskis.

Alytaus miesto teatro žinutė

IN MEMORIAM

VIDMANTAS EŽERSKIS (1955–2024)

„Beveik du dešimtmečius Alytaus teatras vadovavusį Vidmantą Ežerskį prisiminsime kaip Žmogų, kuris teatro istorijoje paliko ryškų pėdsaką. Šiame gyvenimo etape netrūko teatro išbandymo kalnelių, tačiau, kaip pats Vidmantas sakė, sėkmė užkrėtė!

Už tai, ką vadiname Teatro Gyvenimu, visada liksime dėkingi. Už tai, kad užsispyręs žemaitis Dzūkijos sostinę pripildė Teatro, Šokio, Muzikos.

Ir pažadame Tau, kaip ir norėjai.. <…išmokę tiek girtis, tiek priimti kritiką tapsime dar didesniu, gal net Dzūkijos didžiuoju ar Pietų Lietuvos valstybiniu teatru…> (ištrauka iš knygos „Alytaus teatras“, 2020)

Šiandien lieka dėkingumas ir prisiminimai. Šilti.

Nuoširdžią užuojautą viso Alytaus teatras kolektyvo vardu reiškiame a. a. V. Ežerskio šeimai.“

Žymus Alytaus kultūros žmogus

2007 metais Vidmantas Ežerskis buvo apdovanotas Alytaus miesto kultūros premija.

2016 m. už sėkmingą kultūrinį darbą Lietuvoje ir užsienyje Vidmantas Ežerskis drauge su žmona Janina buvo nominuotas Alytaus miesto savivaldybės kultūros premijai laimėti.

FM99 yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žiniasklaidos pasitikėjimo iniciatyvos programą

Kitos naujienos

2025-ųjų „Eurovizijos“ sezonas pasiekė finišo tiesiąją – Ciuriche įvyko pirmasis pusfinalis, pateikęs nem...

Metai netruko prabėgti ir „Muziejų naktis“ vėl Alytuje! Gegužės 17 d., šeštadienį, alytiškiai ir ...

Oro kokybė namuose turi tiesioginę įtaką sveikatai, savijautai ir bendrai gyvenimo kokybei. Deja,...

Antradienio rytą Alytuje, Naujojoje gatvėje esančioje lentpjūvėje, kilo gaisras – užsidegė dulkių surinki...