Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Mirtiną avariją Prienų rajone sukėlęs vyras suimtas 2 mėnesiams

Alytaus rajono apylinkės teismas antradienį dviem mėnesiams leido suimti du žmones savaitgalį avarijoje pražudžiusį vairuotoją. Įtariama, kad jis avariją sukėlė neblaivus. Prokurorai prašė įtariamąjį suimti trims mėnesiams.

Kaip žurnalistams pirmadienį sakė Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorė Reda Berčiūnienė, maksimalaus suėmimo termino prašyta įvertinus aplinkybes, kad iš Mažeikių kilęs asmuo į Lietuvą grįžo tik praėjusią savaitę, jis nuo 2005-ųjų gyvena ir dirba Airijoje, tad yra pagrįstų abejonių, jog jis gali slapstytis.

avarija
Mirtiną avariją Prienų rajone sukėlęs vyras suimtas 2 mėnesiams (FM99 nuotr.)

„Siekiant užtikrinti jo dalyvavimą procese, buvo prašoma skirti kardomąją priemonę – suėmimą trims mėnesiams“, – sakė ji.

Nelaimė įvyko sekmadienį, Prienų rajone, prie Išlaužo miestelio susidūrus lengviesiems automobiliams „Land Rover“ bei „Opel“. Įvykio vietoje žuvo vienas žmogus – „Opel“ vairuotojas, dar dvi automobiliu važiavusios keleivės, viena jų – nėščioji – išvežtos į ligoninę.

Pasak prokurorės, abu „Land Rover“ važiavę vyrai bandė bėgti iš įvykio vietos, juos abu sulaikė policijos pareigūnai, nustatyta, jog abu vyrai buvo neblaivūs. Kol kas nėra nustatyta, kuris iš automobilyje buvusių jaunuolių jį vairavo, tačiau, kaip sakė prokurorė, vienas jų pripažįsta savo kaltę, tad kitas sulaikytasis bus paleistas į laisvę.

Automobilis priklauso jį vairavusio vyro giminaičiui. Anot prokurorės, asmuo dėl įvykio gailisi.

Avarija įvyko sekmadienį apie 9.29 val. Prienų rajone, Išlaužo seniūnijoje, kelyje Kaunas–Prienai–Alytus.

Kaip skelbė policija, neblaivaus 40 metų vyro vairuojamas visureigis „Land Rover Discovery“ įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, kur rėžėsi į važiavusį lengvąjį automobilį „Opel Zafira“. Susidūrimo metu žuvo „Opel“ vairavęs 61 metų vyras, šio rajono gyventojas. Dar trys šiuo automobiliu važiavę keleiviai, 60 ir 21 metų moterys bei 42-ejų vyras, kaip ir antrojo automobilio neblaivus 37 metų keleivis (2,05 prom.), patyrė įvairius sužeidimus. Visi keturi buvo nuvežti į Kauno klinikas.

Tą pačią dieną apie 12.25 val. 60 metų moteris ligoninėje mirė. Automobilio „Land Rover“ vairuotojui nustatytas vidutinis 1,95 promilės girtumas.

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...