Klausyti gyvai

22:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

MO muziejaus iniciatyvos „Bilietas į ateitį“ rezultatas – medikai galės nemokamai apsilankyti MO visą liepą

Dėl pandemijos uždarytas MO muziejus balandžio 27 dieną paskelbė palaikymo akciją „Bilietas į ateitį“, kuria kreipėsi palaikymo į MO bendruomenę ir visus, kuriems rūpi MO veikla. Per vieną akcijos mėnesį buvo nupirkti 1033 MO muziejaus Bilietai į ateitį“. Akcijos metu duotą pažadą dovanoti tokį patį bilietų skaičių medikams MO išpildo su kaupu – medikai muziejuje nemokamai apsilankyti galės visą liepos mėnesį.

 „Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie MO muziejaus gyvavimo visą šį laikotarpį, kai MO buvo uždarytas. Bilietai – vienas pagrindinių muziejaus pajamų šaltinių, sudarantys net iki 50 proc. MO biudžeto. Buvome pažadėję, kad tiek, kiek bus nupirkta „Bilietų į ateitį”, padovanosime Lietuvos medikams. Suprantame, kad 1000 bilietų užtikrintų apsilankymą tik mažai dalelei medikų bendruomenės, todėl nusprendėme neriboti skaičiaus ir visą liepos mėnesį lauksime Lietuvos medikų MO nemokamai“, – teigia Milda Ivanauskienė, MO muziejaus direktorė.

Milda Ivanauskienė

Muziejaus direktorė taip pat priduria: „Mėnesį trukusią iniciatyvą taip pat užbaigiame simbolišku mėnesiu, skirtu Lietuvos medikams. Lauksime jų MO muziejuje visą liepą, kada jau turėsime užsienio menininkų Saskia Boddeke ir Peter Greenaway kuruojamą parodą „Kodėl taip sunku mylėti?“. MO informuoja, kad birželio mėnesį bus išsiųsti laiškai-kvietimai ligoninėms ir medicinos įstaigoms, informuojantys apie galimybę liepos mėnesį MO muziejuje nemokamai apsilankyti visiems medikams. Papildomai nereikės nei registruotis, nei pranešti apie savo planuojamą atvykimą. Tereikės atvykti į MO muziejų bei turėti medicinos įstaigos darbuotojo pažymėjimą ar kitą įrodymą, patvirtinantį darbą medicinos įstaigoje. Muziejaus atstovai nori užtikrinti saugų meno pažinimą, todėl perspėja, kad esant dideliam lankytojų srautui, gali tekti palaukti.

MO muziejus informuoja, kad iš viso buvo parduoti 1033 muziejaus „Bilietai į ateitį“, o susumavus ir kitas gautas paramos lėšas (MO metinių narysčių „MOdernistas“ pardavimus ir atskirą paramą MO muziejui savo pasirinkta suma), MO muziejus surinko 10 tūkst. eurų paramos. Norintys palaikyti MO muziejų, ir toliau kviečiami tai daryti. Paprasčiausias ir greičiausias būdas – pirkti MO muziejaus bilietą ar metinę muziejaus narystę – MOdernistą. Tokiu būdu ne tik galima palaikyti muziejų, tačiau ir padovanoti sau ar savo draugams įspūdžių. Muziejaus atstovai taip pat primena, kad visą birželio mėnesį dar tęsiamas gyventojų pajamų deklaravimas ir galima skirti MO muziejui savo 1,2 % GPM dalį. Visą informaciją apie MO muziejaus palaikymo būdus galima rasti čia: https://mo.lt/palaikyk/

Apie MO

 MO muziejus, kurio pastatą suprojektavo pasaulyje garsus architektas Daniel Libeskind, duris atvėrė 2018 m. spalio 18 d. Iki atidarymo MO muziejus, įkurtas asmenine mokslininkų Danguolės ir Viktoro Butkų iniciatyva, beveik dešimtmetį veikė kaip muziejus be sienų. Jame sukauptą daugiau nei 5000 modernaus ir šiuolaikinio meno kūrinių kolekciją sudaro Lietuvos dailės aukso fondas nuo XX a. 6-ojo dešimtmečio iki šių dienų. Nuo MO muziejaus atidarymo (2018 m. spalio 18 d.) iki 2019 m. pabaigos MO apsilankė daugiau nei 300 000 žmonių.

MO muziejus – gero laisvalaikio vieta, pasakojanti istorijas apie mus. Čia užsukti kviečia parodos, kinas, edukaciniai užsiėmimai, koncertai ir kiti renginiai, skirti įvairioms amžiaus grupėms. Vienas iš MO tikslų yra burti aktyvią bendruomenę – MOdernistus – kurie palaiko MO idėją ir padeda kurti naująjį muziejų drauge.

Kitos naujienos

Žurnalas „Time“ metų žmogumi trečiadienį paskelbė JAV popmuzikos žvaigždę Taylor Swift, pavadinęs šią muz...

Alytaus apskr. Vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo. Gautas 58-e...

„Tai mūsų eglutė išdygo po nakties, kaip netikėtas Kalėdinis stebuklas“, – į radijo stoties „FM99“ pašto ...

Šiuolaikinės klounados spektaklis visai šeimai „Čiurlionio pasaka“