Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

Alytaus moterų krepšinio komanda „RKL“ žino pergalių receptą

 

Alytaus moterų krepšinio komanda „RKL“ toliau sėkmingai rungtyniauja antroje pagal pajėgumą Lietuvos moterų krepšinio „Akvilės“ lygoje. Čia rungtyniauja 15 komandų. Startavusi B pogrupyje ir tarp 7 komandų ji išsikovojo lyderių vaidmenį, o nuo naujųjų metų jėgas bando naujame pogrupyje, kuriame žaidžia po 4 stipriausias komandas iš A ir B pogrupių. Labai džiugu, jog rezultatai rodo, kad vien iš alytiškių suburta komanda, gali pasiekti daug, t.y. visa II etapą, išskyrus su poros savaičių pertrauka, Alytaus “RKL” krepšininkės karaliauja turnyrinės lentelės pirmoje vietoje. Verta paminėti, jog šį sezoną sukurta “Akvilės” moterų krepšinio lyga, apjungė anksčiau egzistavusias dvi moterų lygas, tad šiemet šioje lygoje dalyvaujančios komandos yra labai pajėgios ir kiekvienos varžybos tampa iššūkiu su nenuspėjama pabaiga.

Radijo stoties „FM99″ laidoje „Sporto klubas“ komandos trenerė Kristina Grižienė sakė, kad sezono tikslas yra tik vienas – užimti pirmą vietą. Taip pat pakvietė visus krepšinio aistruolius apsilankyti varžybose ir palaikyti savo miesto komandą. Trenerė atskleidė, koks yra skirtumas tarp pergalių kelio nerandančio Alytaus „Dzūkija“ vyrų klubo ir jų komandos.

Alytaus moterų krepšinio „RKL" komandos trenere Kristina Grižienė studijoje
Alytaus moterų krepšinio „RKL“ komandos trenere Kristina Grižienė studijoje

Alytiškės, dar nepasibaigus II–ajam čempionato ratui, užsitikrino pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje. Nors Alytaus „RKL“ komanda yra „Akvilės“ lygos lyderė, tačiau statistinėse lentelėse komanda nėra pirma nei vienoje kategorijoje. Šį sezoną alytiškės demonstruoja labai solidų, komandinį žaidimą, paremtą labiau gynybiniu krepšiniu. Tai iliustruoja antra vieta tarp lygos komandų, kurios perima daugiausiai kamuolių (13,8 per rungtynes) ir trečia vieta tarp daugiausiai rezultatyvių perdavimų atliekančių komandų (16,3 per rungtynes).

Alytaus „RKL"
Alytaus „RKL“

Kaip teigė žaidžianti ekipos trenerė K. Grižienė, labai džiugu, kad komanda įgauna gerą sportinę formą, po traumų į rykiuotę grįžo atakuojanti gynėja I. Brusokaitė, tačiau pačiu svarbiausiu pergalių elementu trenerė įvardino atsidavimą kiekvienoms rungtynėms ir gerą atmosferą komandoje: kiekvienos žaidėjos tikslas – padėti viena kitai, ir aikštelėje ir už jos ribų. Nesvarbu esi startinio penketo žaidėja ar varžybas pradedi nuo atsarginių suolelio, kiekvienos indėlis tose varžybose yra pats svarbiausias.

Kitos naujienos

Naujasis „Wolves“ treneris Kęstutis Kemzūra šiandien buvo pristatytai komandai ir surengė pirmąją...

Bendrovė „Alytaus šilumos tinklai“ įgyvendino projektą ir beveik pusšimtyje Alytaus miesto švieti...

Apie  branduolinio ginklo dislokavimą Baltarusijoje, Kinijos vadovo vizitą Rusijoje ir ukrainieči...

Per tris dešimtis žmonių įkalinta, keletas nužudyti - tyli vizualinė kova laikinai okupuotose Ukrainos te...