Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Nacionalinė viktorina kviečia Alytaus gyventojus pasitikrinti žinias

 2020 m. kovo 7 d. net 40-yje Lietuvos ir užsienio miestų, tarp jų ir Alytuje vyks išskirtinis žinių apie Lietuvą pasitikrinimo konkursas – Nacionalinė viktorina.

FM99 pasakojo Domantas Šimkus:

 

Šis renginys bus tarsi didelis individualus protmūšis, kurio metu dalyviai atsakinės į 240 klausimų, suskirstytų į 8 temas, tokias kaip kultūra, istorija, sportas, visuomenė ir taip toliau. Visi viktorinos klausimai bus susiję su Lietuva bei lietuviais.

Klausimai bus vienodi ir viktorina prasidės tuo pačiu metu visoje Lietuvoje, atsakymus į juos reikės pateikti raštu, užrašant juos ant viktorinos vedėjo išdalintų klausimynų. Alytuje  viktorina vyks Alytaus miesto savivaldybės didžiojoje salėje, Rotušės a. 4, Alytus, jos pradžia – 13 val.

Viktoriną sudarys du kėliniai, vieno trukmė – 60 minučių, per jį dalyviai turės atsakyti į 120 klausimų. Tarp kėlinių bus trumpa pertrauka, per kurią žaidėjai galės atsipūsti. Bendra renginio trukmė, įskaitant ir atsakymų taisymą – apie tris su puse valandos.

Viktoriną trečius metus iš eilės organizuoja naujienų portalas 15min. Šiemet viktorina skirta paminėti Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui, kurį minėsime 2020 m. kovo 11 d.

Dalyvavimas viktorinoje – nemokamas. Viskas, ką reikia padaryti, norint dalyvauti – tai užsiregistruoti. Tą galima padaryti portale 15min esančiame Nacionalinei viktorinai skirtame puslapyje, kurį rasite paspaudę šią nuorodą: https://www.15min.lt/nacionaline-viktorina.

Užsiregistravę kovo 7 d. prieš prasidedant viktorinai atvykite į Alytaus miesto savivaldybės didžiąją salėje, Rotušės a. 4, Alytus Su savimi tereikia turėti rašymo priemonę.

Organizatoriai maloniai kviečia Alytaus gyventojus aktyviai dalyvauti viktorinoje, pasitikrinti žinias ir sužinoti daug naujo apie Lietuvą!

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...