Klausyti gyvai

12:00 - 13:00

Dienos kaleidoskopas

Nauja dauguma Alytaus miesto taryboje sutarė tęsti darbus ir užtikrinti stabilumą mieste

Nauja dauguma Alytaus miesto taryboje sutarė tęsti darbus ir užtikrinti stabilumą mieste. Siekiant tęsti darbus Alytaus miestui ir užtikrinti stabilumą Alytaus miesto taryboje toliau bendrai dirbti susitarė Alytaus piliečiai, 2 liberalai – Nijolė Makštutienė ir Arvydas Švirmickas bei Kęstutis Ąžuolas. Plačiau klausykite FM99 paruoštame reportaže.

„Visi sutariame, kad svarbiausia tęstinumas, stabilumas mieste ir šie bandymai įnešti chaosą ir sustabdyti gerus pokyčius bei surengti šou prieš artėjančius rinkimus neturi kenkti miestui, todėl džiaugiamės, kad tai supranta dauguma tarybos narių ir tęsime darbus likusį neilgą šios kadencijos laikotarpį,“ – teigia Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius.

Liberalų frakcijos seniūnė Nijolė Makštutienė tvirtina, jog abejonių dėl bendro darbo neturi: „Aptarėme darbo principus, svarbiausius darbus, atnaujinsime bendrų darbų sąrašą ir jį įgyvendinsime“.

Nauja dauguma Alytaus miesto taryboje sutarė tęsti darbus ir užtikrinti stabilumą mieste (FM99 nuotr.)

„Tobulų nėra, klaidų buvo daroma, tačiau nuveikta ir gerų darbų, kuriuos svarbu tęsti, tai suprasdamas prisiimu atsakomybę ir prisidedu prie naujai sudarytos daugumos bendram darbui,“ – teigia Kęstutis Ąžuolas.

Dauguma atvira ir kviečia jungtis tarybos narius, kurie turi panašų požiūrį į bendrą darbą ir yra pasiruošę prisiimti atsakomybę už mieste vykstančius procesus bei įgyvendinti reikalingus pokyčius.

Nauja dauguma Alytaus miesto taryboje sutarė tęsti darbus ir užtikrinti stabilumą mieste (FM99 nuotr.)

Artimiausiu metu naujoji dauguma pasitvirtins ateinančio pusmečio prioritetus, diskutuos vicemerų kandidatūrų klausimais, kurie bus svarstomi ateinančiame tarybos posėdyje.

Kitos naujienos

(BNS). Infrastruktūros statybos bei remonto grupė „Fegda grupė“ užbaigė tokio pat verslo bendrovės „Alkes...

Druskininkuose kilusio šeimyninio konflikto metu neblaivus Valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos pasienio rinktinės pareigūna...

(BNS inf.) Pagal Vyriausybės parengtą projektą, siūloma sujungti Alytaus, Lazdijų ir Prienų teism...

Sekmadienį Lazdijų rajone žuvo motociklininkas. Kai...