Klausyti gyvai

16:00 - 17:00

Ne tu vienas kelyje

Naujos kainos Alytaus miesto teatre

Alytaus miesto savivaldybės taryba šiandien patvirtino naują Alytaus miesto teatro kainų sąrašą. Jame atlikti šie pakeitimai: nebeliko kainų litais, suapvalintos įgarsinimo paslaugų kainos (patogesnis variantas tiek lankytojams, tiek ir teatrui), koreguotos vaikiškų spektaklių bilietų kainos, įvestos naujos premjerų ir repertuaro spektaklių netradicinėse erdvėse bilietų kainos, sumažinta ikimokyklinio amžiaus vaikų edukacinių renginių kaina, išplėstas turto ir paslaugų teikimo sąrašas, pakeistas teatro salių nuomos įkainių apskaičiavimo modelis ir kainos, panaikintas fiksuotas patalpų mokestis festivalio dalyviams, bus teikiamos naujos paslaugos (dovanų kuponas, spaudos leidinių, suvenyrų platinimas, teatro kostiumų bei rekvizito nuoma).

inesa-pilvelyte
Alytaus miesto teatro direktorė Inesa Pilvelytė (AMS nuotr.)

Kaip rašoma projekto aiškinamajame rašte, dėl euro įvedimo Lietuvoje 2015 m. buvo keistos teatro teikiamų paslaugų kainos. Vadovaujantis Euro įvedimo Lietuvos Respublikoje įstatymu, visos kainos buvo nurodomos dviem valiutomis, konvertuojant litus  į eurus pagal tuo metu galiojusį tarifą. Kaip sakė teatro direktorė Inesa Pilvelytė:  „Tikimasi, kad atlikus Alytaus miesto teatro teikiamų mokamų paslaugų kainų korekcijas, padidės Alytaus miesto teatro teikiamų paslaugų apimtis ir žiūrovų aptarnavimo kokybė“.  Jos teigimu nepaisant to, kad kainynas patvirtintas 2015 m., jis nebeatitiko realios situacijos, todėl buvo parengtas naujas kainynas.

2015 m. įvesta ir daugiau naujovių – išplėstas mokamų paslaugų spektras, bilietų kainos į spektaklius išskirstytos į tris pozicijas pagal matomumo kokybę atskirose teatro salėse, atsirado nauji edukacinių programų bei patalpų nuomos įkainiai, apmokestintos aparatūros nuomos bei papildomo renginių aptarnavimo paslaugos.

Kitos naujienos

Kaip evoliucionavo automobilių dizainas per paskutinius 40 metų? 1980-ieji - charizmatiškais laikais buvo...

FM99 pokalbis su Alytaus turizmo informacinio centro gide Birute Malaškevičiūte apie tai, ką rugpjūtį ver...

(BNS). Teisėsaugos pareigūnai baigė tirti prieš trejus metus pradėtą dokumentų klastojimu kaltinamos Alyt...

Gary Moore sūnaus Jack Moore ir grupės GARY MOORE TRIBUTE BAND #mooreplaysmoore koncertas – šalia pa...