Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Naujųjų savaitgalį policija vyko dėl smurto namuose, triukšmo ir muštynių

Naujųjų savaitgalį policija vyko dėl smurto namuose, triukšmo ir muštynių

„Iškvietimų netrūko, bet galime pasidžiaugti kad jų skaičius vidutiniškas, kartais įprastą savaitgalį būna daugiau iškvietimų“, – pasakoja Alytaus apskrities policijos komisariato atstovė komunikacijai Kristina Janulevičienė.

Naujųjų sutikimo savaitgalį policija sulaukė per 200 iškvietimų, mažiau nei per kalėdinį savaitgalį, ir buvo išvengta skaudžiausių įvykių, sako policijos atstovė. 

Dažniausia iškvietimų priežastis – smurtas artimoje aplinkoje. Policija vyko ir dėl triukšmo bei muštynių.

„Yra tam tikri mūsų karšti taškai iš kurių dažniausiai sulaukiam iškvietimų, galima išskirti Naująją gatvę,“ – pasakoja K.Janulevičienė.

Buvo ir atvejų, kuomet vaikai rasti su neblaiviais tėvais, kuriems buvo surašyti administracinio pažeidimo protokolai, o vaikai perduoti vaiko teisių apsaugos tarnybos specialistams.

Šiais metais policijai išliks aktuali kova su smurto atvejais artimoje aplinkoje, neblaivūs vairutoojai, vis dažniau randamos narkotinės medžiagos, prioritetines sritis vardija K.Janulevičienė.

Klausykite daugiau!

Kristina Janulevičienė

FM99 yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žiniasklaidos pasitikėjimo iniciatyvos programą

Kitos naujienos

Ketvirtadienį, balandžio 17-ąją, Lietuvoje užfiksuotas naujas šilumos rekordas. Kazlų Rūdoje temperatūra ...

Penktadienį Alytaus Žaliojoje gatvėje bus sodinamos naujos sakuros. „Marisos“ įmonių grupė jau de...

Laidoje „10 Geriausių“ dainininku Vaidu Baumila kalbame apie naują dainą „Marozika“ ir jai sukurt...

Radijo stoties FM99 studijoje viešėjo studijos