Klausyti gyvai

12:00 - 13:00

Dienos kaleidoskopas

Neblaivi alytiškė apvertė vežimėlį su 1,5 metų berniuku (papildyta interviu)

Alytuje savaitgalį netrūko kriminalų ir nelaimių.

Vakar vakarą į areštinę uždaryta neblaivi alytiškė, purčiusi ir apvertusi vežimėlį su kūdikiu. Apie 21 val. Alytuje, S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje, pastebėta moteris, kuri purtė vaikišką vežimėlį ir jame sėdinčiam vaikui sudavė ranka per veidą, o po to apvertė vežimėlį su vaiku, pranešė Policijos departamentas. Nukentėjusysis, metų ir šešių mėnesių berniukas, suteikus medicinos pagalbą dėl kaktos nubrozdinimo, pristatytas į Alytaus vaikų globos namus. Įtariamoji 26-erių motina uždaryta į areštinę. Jai nustatytas 3,07 promilės girtumas. Iš globos namų vaiką pasiėmė tėvas.

 

Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.

 

Vakar naktį Alytuje per muštynes sužeistas neblaivus karys. Kaip pranešė Policijos departamentas, 29 metų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštienės Birutės Ulonų bataliono II-os motorizuotų pėstininkų kuopos šaulys A.L. peiliu į koją buvo sužeistas per muštynes. Jis dėl durtinės žaizdos gydomas ambulatoriškai. Ne tarnybos metu neuniformuotam kariui nustatytas 1,63 promilės girtumas. Šaulio sužalojimu įtariamas 22 metų vyras uždarytas į areštinę.

Kitos naujienos

Dešimtadalis gyventojų per pastaruosius metus davė kyšį, labiausiai korumpuotomis sritimis jie laiko svei...

(BNS). Infrastruktūros statybos bei remonto grupė „Fegda grupė“ užbaigė tokio pat verslo bendrovės „Alkes...

Druskininkuose kilusio šeimyninio konflikto metu neblaivus Valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos pasienio rinktinės pareigūna...

(BNS inf.) Pagal Vyriausybės parengtą projektą, siūloma sujungti Alytaus, Lazdijų ir Prienų teism...