Klausyti gyvai

17:00 - 19:00

Tokia diena

Kauno klinikinėje ligoninėje – dar vienas vėjaraupiais susirgęs mažametis alytiškis

 

Kauno klinikinėje ligoninėje – dar vienas vėjaraupiais susirgęs mažametis alytiškis. Berniukas taip pat ugdomas darželyje „Du gaideliai“. Kaip sakė VšĮ Kauno klinikinės ligoninės komunikacijos specialistas Saulius Tvirbutas „ 3 metų berniukas atvežtas iš Alytaus ir jam yra komplikuoti vėjariaupiai“.

 

Netikėtai mirė penkiametė alytiškė. Mergaitė buvo ugdoma darželyje „Du gaideliai“. Kaip sakė darželio direktorė  Vitalija Vitkauskienė „Ši skaudi žinia darželio grupės auklėtoją pasiekė šį rytą. Ją pranešė mergaitės mama. Tokią sunkią akimirką tėvų trukdyti nenorime, tad aplinkybės ir priežastys paaiškės vėliau“.

 Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės direktoriaus pavaduotojas Dmitrij Kačiurin sako, kad tokio amžiaus vaiko mirtis ligoninėje nėra registruota „Aš galiu pasakyti, kad tokio atvejo nebuvo nei šiandien, nei savaitgalį , ar kitom artimiausiom dienom, kad  vaikas būtų atvežtas į ligoninę ir mirtų priėmimo skyriuje, ar kitame vaikų skyriuje“.

Du gaiodeliai atsisiųsti

 Neoficialių šaltinių teigimu, mergaitė susirgo vėjaraupiais ir praėjusios savaitės pabaigoje buvo atvykusi į ligoninę, kur jai buvo pasiūlyta vykti į Kauno ligoninę, mat vėjaraupiais sergantys ligoniai nėra gydomi  Alytaus apskrities St. Kudirkos ligoninėje.

Kitos naujienos

Kai kurių istorikų nuomone, pirmieji žydai Alytuje galėjo apsigyventi dar XV a. Tačiau tai patvirtinančių...

Kiek sauskelnių sunaudojama auginant kūdikį? Daug. O auginant daugiau nei vieną kūdikį? Kalnai! Kiek jų s...

Rašytojo 100-ąsias gimimo metines (2023-01-07) asociacija „Matučio namai“ pasitinka su nauja A. M...

„Pilietiškumo dėlionėje“ pokalbis su Giedriumi Sakalausku.