Klausyti gyvai

18:00 - 20:00

Muzikinis kalendorius

Nuo kitų metų kiekvienam Alytaus naujagimiui bus įteikta dovana

Lininis vokelis – antklodė kūdikiui su išsiuvinėta skulptūra „Jaunystė“ ir užrašu „Aš gimiau alytiškiu“ bei kūdikio albumas – tokia dovanėlė nuo savivaldybės lauks naujagimių tėvelių. Alytaus miesto vicemerės Valės Gibienės teigimu, taip siekiama parodyti dėmesį kiekvienai jaunai alytiškių šeimai ir kartu pasidžiaugti kiekvienu naujai gimusiu Alytaus miesto gyventoju.

dovana-naujagimiui-1
Naujaisiais metais kiekvienam Alytaus naujagimiui bus įteikta dovana (AMS nuotr.)

„Norime, kad tai būtų naudinga ir praktiška dovanėlė, bet tuo pačiu ir simbolinė – priminimas, kad gimei alytiškiu. Man, kaip mamai, visuomet malonu, tai, kas susiję su kūdikio gimimu, jo kūdikyste, saugau kiekvieno iš trijų savo vaikų pirmuosius daiktus, kurie man primeną jų atėjimą į žemę, pirmuosius žingsnius šiame gyvenime. Tai vertina ir mano vaikai. Tikiu, kad ši autentiška dovanėlė, po kažkiek metų šiems naujagimiams primins, kad jų gimtasis miestas Alytus,“ – dalijosi mintimis V.Gibienė

Dovanėlė bus įteikiama visiems naujagimiams, kurių bent vienas iš tėvelių gyvenamąją vietą deklaravęs mūsų mieste. Ją pasiimti nuo sausio 1-osios bus galima savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje. Dovaną atsiimti bus galima iki kūdikiui sukaks 3 mėnesiai.

2017 m. laukia dar viena naujovė. Nuo sausio 1 d. nebus išduodami popieriniai gimimo liudijimai. Gimimas bus registruojamas remiantis tėvų, ar vieno iš jų, prašymu, kurį bus galima pateikti ir elektroniniu būdu – per metrikacijos el. paslaugų informacinę sistemą (MEPIS). Užsisakę gimimo registravimą el. būdu tėveliai neprivalės ateiti į Civilinės metrikacijos skyrių, nebent norės gauti gimimą liudijantį išrašą.

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...