Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Nuo pareigų nušalintas piktnaudžiavimu įtariamas Alytaus vyriausiasis architektas Mindaugas Matažinskas

Nuo pareigų nušalintas piktnaudžiavimu tarnyba ir dokumentų klastojimu įtariamas Alytaus miesto savivaldybės Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojas, miesto vyriausiasis architektas Mindaugas Matažinskas.

„Savivaldybė iš Kauno apygardos prokuratūros gavo informaciją, kad Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojui, savivaldybės vyriausiajam architektui M. Matažinskui pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo tarnyba ir dokumentų klastojimo, dėl to jis nuo sausio 26 dienos nušalintas nuo pareigų iki baudžiamojo proceso pabaigos“, –sakė savivaldybės atstovė spaudai Loreta Gaižiuvienė. Praėjusį spalį M. Matažinsko kabinete ir namuose teisėsauga atliko kratas, kurių metu paimti tyrimui reikalingi dokumentai, kita medžiaga. Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas dėl dokumentų klastojimo ir melagingos informacijos teikimo siekiant įgyti dokumentą. M. Matažinskui tyrime anksčiau buvo suteiktas specialiojo liudytojo statusas. Tyrimas pradėtas gauto pareiškimo pagrindu dėl patalpų, esančių Audėjo gatvėje, atidalinimo teisėtumo ir dokumentų rengimo galimo klastojimo.

Kauno apygardos prokuratūros atstovė spaudai Simona Snitkaitė-Kareivienė informavo , kad M. Matažinskui taip pat paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Prokuratūros atstovės teigimu, daugiau įtariamųjų byloje nėra.

Kitos naujienos

Įvyko 2022 m. Lietuvos breiko ir Lietuvos hiphopo čempionatai, kuriuos rengė Lietuvos sportini...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpusavyje. Deja, kartais atsitinka ir taip, kad g...

Interaktyvus pabėgimo kambarys „Misija: Žaliasis kursas“ tęsia savo kelionę po Lietuvą ...

Pirmoji Alytaus dizaino savaitė „Įžvalgos KARTU“ jungiasi su nacionaline Dizaino savaite ir prista...