Klausyti gyvai

09:00 - 10:00

Ryto programa „Geros dienos!“

Nuo pareigų nušalintas piktnaudžiavimu įtariamas Alytaus vyriausiasis architektas Mindaugas Matažinskas

Nuo pareigų nušalintas piktnaudžiavimu tarnyba ir dokumentų klastojimu įtariamas Alytaus miesto savivaldybės Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojas, miesto vyriausiasis architektas Mindaugas Matažinskas.

„Savivaldybė iš Kauno apygardos prokuratūros gavo informaciją, kad Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojui, savivaldybės vyriausiajam architektui M. Matažinskui pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo tarnyba ir dokumentų klastojimo, dėl to jis nuo sausio 26 dienos nušalintas nuo pareigų iki baudžiamojo proceso pabaigos“, –sakė savivaldybės atstovė spaudai Loreta Gaižiuvienė. Praėjusį spalį M. Matažinsko kabinete ir namuose teisėsauga atliko kratas, kurių metu paimti tyrimui reikalingi dokumentai, kita medžiaga. Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas dėl dokumentų klastojimo ir melagingos informacijos teikimo siekiant įgyti dokumentą. M. Matažinskui tyrime anksčiau buvo suteiktas specialiojo liudytojo statusas. Tyrimas pradėtas gauto pareiškimo pagrindu dėl patalpų, esančių Audėjo gatvėje, atidalinimo teisėtumo ir dokumentų rengimo galimo klastojimo.

Kauno apygardos prokuratūros atstovė spaudai Simona Snitkaitė-Kareivienė informavo , kad M. Matažinskui taip pat paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Prokuratūros atstovės teigimu, daugiau įtariamųjų byloje nėra.

Kitos naujienos

Kviečiame visus alytiškius prisijungti prie akcijos ir belaukiant gražiausių metų švenčių papuošt...

Pirmoji dovana, artėjant gražiausioms metų šventėms, bus įteikta alytiškiams, teatro mylėtojams j...

Kai kurių istorikų nuomone, pirmieji žydai Alytuje galėjo apsigyventi dar XV a. Tačiau tai patvirtinančių...

Kiek sauskelnių sunaudojama auginant kūdikį? Daug. O auginant daugiau nei vieną kūdikį? Kalnai! Kiek jų s...