Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Padarykite gerą darbą Alytaus miestui – junkitės prie iniciatyvos „10+ per 1 dieną“!

10+ per 1 diena„10+ per 1 dieną“ – tarptautinio projekto „100 In 1 Day“, pirmą kartą surengto Bogotoje, vėliau ir kituose pasaulio miestuose, įkvėptas bendruomenių festivalis jau Alytuje! Pirmą kartą mieste vyksiantis renginys nori parodyti ir įrodyti, kad Alytuje gyvena iniciatyvūs žmonės, galintys bei norintys kurti pridėtinę vertę savo miestui.

Padaryti dešimt gerų darbų miestui kviečiamos Alytaus miesto bendruomenės, organizacijos bei kiekvienas gyventojas. Pavadinime rašome pliusą tik todėl, jog tikimės, kad iniciatyvų bus žymiai daugiau nei dešimt. Renginio dalyviai skatinami rinktis iniciatyvą ir įgyvendinti ją su bendraminčiais birželio 7 d. pasirinktoje miesto erdvėje, nurodytoje žemėlapyje. Gyvas ir šurmuliuojantis Alytus, kurio erdvėse vienu metu pasirodytų, veiktų bei kurtų tiek jaunesni, tiek vyresni miesto gyventojai – iššūkis, kurį galime įgyvendinti visi kartu.

Alytaus Alumni narė, viena iš iniciatyvų renginio koordinatorių Roberta Burinskaitė teigia: „Pagyvenus ne savame mieste įsitikini bendruomenės jėga ir jos galia daryti realius veiksmus. Manau, kad Alytus yra puikus miestas plėtoti bendruomenes, jas telkti bendrų idėjų realizavimui. Noras ne tik žodžiais, bet ir darbais grįžti į gimtąjį miestą jau ne vienerius metus neblėsta, – sako R. Burinskaitė. – Susibūrę į bendraminčių būrį – Alytaus Alumni, tuos darbus ir bandome įgyvendinti. Dabar reikia tik pačios bendruomenės atsako ir prisijungimo, tad kviečiame jungtis ir birželio 7 dieną įgyvendinti pozityvias iniciatyvas mūsų brangiame mieste“.

Miestą, kuriame miela gyventi ir kurti, statome patys, todėl net ir nedideli darbai gali būti smagūs ir naudingi. Viskas priklauso nuo mūsų pačių.

Gerus darbus savo miestui darysime birželio 7 dieną. Registruok savo iniciatyvą el. paštu robertabur@gmail.com arba adas.b@mail.com (nurodyk vietą, laiką ir pačią veiklą). Mes pasirūpinsime, kad ši iniciatyva būtų žemėlapyje ir žinoma visai bendruomenei!

Daugiau informacijos apie iniciatyvas bei jų žemėlapis čia: www.facebook.com/10per1diena

Kitos naujienos

„Pilietiškumo dėlionėje“ pokalbis su Giedriumi Sakalausku. 

Šį sekmadienį (gruodžio 11 d.) Makniūnuose nuo 10 iki 13 val. vyks Kalėdinis Makniūnų bagažinių t...

Gruodžio 2 dieną Alytaus pataisos namuose 49 m. kinologas specialistas sumušė kitos kinologės 7 mėnesių t...

Lietuvos profesionalai standartinių šokių šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitien...