Klausyti gyvai

17:00 - 19:00

Tokia diena

Pagaliau – japoniško sodo idėja Alytuje tampa kūnu. Stebėkite pristatymą!

2004 metais, kai Alytuje vyko japoniškos kultūros festivalis, gimė idėja Alytuje turėti japonišką sodą, nedidelį, jaukų, atspindintį japonišką kultūrą ir estetiką. Šiandien, gegužės 25d. Alytaus miesto teatro salėje, 17:30 valandą bus pristatyta japoniško sodo idėja alytiškiams. Apie tai pokalbis su bonsai meistru, japoniško sodo įkūrimo iniciatoriumi Alytuje Kęstučiu Ptakausku.

“Šiandien mes pristatysime japoniško sodo idėją, viziją, kaip tas sodas turėtų atrodyti, jo įgyvendinimo etapus ir kiek visa tai kainuos. Todėl kviečiu visus kurie gali ateiti, pažiūrėti ir palaikyti šią idėją.” sakė K. Ptakauskas.

Pristatymas bus transliuojamas tiesiogiai štai čia:

https://www.facebook.com/japangardenalytus/posts/113076107635417

Kiekvienas gali tapti japoniško sodo asociacijos nariais ir kiekvienas gali prisidėti prie šio sodo atsiradimo, nes ši idėja turi būti įgyvendinta bendruomenės:

“Dabar norime suburt bendruomenę, tai būtų toks bendruomeniškas projektas. Tikiuosi, kad vėliau ta pati bendruomenė sugebės bendrauti ir kartu kurti sodą. Aš manau, kad Alytuj tai būtų labai didelis žingsnis.” sakė bonsai meistras.

Bonsai meistras Kęstutis Ptakauskas

Jaukumas ir estetika bus pagrindiniai japoniško sodo tikslai, visa jo teritorija bus tik 23 arai, prie Mažosios Dailidės ežerėlio. Šalia sodo tai pat planuojama įrengti ir erdvę kurioje galėtų vykti įvairūs kultūriniai renginiai. 

Jei atvyksite šiandien 17:30 į Alytaus miesto teatro salę galėsite tapti japoniško sodo asociacijos nariais. 

Kitos naujienos

Spektaklis, Vokietijoje išpopuliarėjęs vos per kelerius metus, sukurtas pagal šiuolaikinio vokiečių...

Alytaus mašinų gamykla „Astra LT“, gaminanti nerūdijančio plieno konstrukcijas maisto, chemijos i...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.

Šiame pirmą kartą atliktame tyrime Lietuva gavo 37 balus iš 100 galimų ir regione kartu su Graikija ...