Klausyti gyvai

16:00 - 17:00

Ne tu vienas kelyje

Pasaulio alytiškiai kviečia į klasiokų pikniką!

Birželio 18 dieną 11.30 val. Pasaulio alytiškių bendruomenė kviečia susitikti Alytaus Dainų slėnyje – susiburti į jubiliejinį, jau penktąjį, Pasaulio alytiškių sambūrį. Šių metų susitikime – Didysis klasiokų piknikas!

Antrąją Alytaus miesto šventės dieną, šeštadienį, Dainų slėnyje mūsų lauks ne tik seniai matyti klasiokų ir mokytojų veidai, bet ir trys interaktyvios “pamokos” – lietuvių, istorija ir muzika. Be abejo, ir geografija, nes mokysimės susirinkusiųjų koordinates!

Sugrįžkite bent trumpai pajusti gimtojo miesto gyvenimo pulsą ir susitikti su klasės draugais. Meilė savo miestui vienija alytiškius, kur jie begyventų, tad miestas kviečia! Junkite savo klasės draugus, registruokitės ir gal Jūsų mokykla bus gausiausiai susibūrusi?!

Registruokitės iki birželio 14 dienos: https://bit.ly/3ygPw7p ir kvieskite draugus.

Kiekviena mokykla renginiui yra paskyrusi koordinatorių, tad jeigu reikia papildomos informacijos ar norite kuo nors prisidėti – kviečiame! Koordinatorių kontaktus rasite Pasaulio alytiškių sambūrio 2022 m. įvykyje Facebooke.

Renginį organizuoja Pasaulio alytiškių bendruomenė, susikūrusi 2015 metais kaip bendruomenė socialiniuose tinkluose, o nuo 2019 metų jau ir asociacija. Pasaulio alytiškių sambūriai organizuojami nuo 2016 metų (paskutiniais metais nevyko dėl Covid-19 pandemijos), jų metu skelbiami Alytaus miesto ambasadoriai, skaitomi pranešimai, vyksta įvairios diskusijos bei, žinoma, kuriamos iniciatyvos gimtajam miestui.

Daugiau informacijos: pasaulioalytiskiai@gmail.com, +37061279625

Pasaulio alytiškių bendruomenė Facebook: https://www.facebook.com/www.alytus.lt/

Kitos naujienos

Savaitgalį Prancūzijos Bordo mieste įvyko kviestinės breiko varžybos „Breaking Game 2022”. Jose d...

Kaip krizės veikia mūsų psichikos sveikatą ir kaip su jomis tvarkytis, kada patiriamą paniką o kada tiesi...

Statybų procesai, kurie yra reglamentuoti, apibrėžti ir numatyti teisės aktuose, dažnai žmones baugina, k...

Po daugiau nei 20-ties metų legendinė grupė “Requiem” išleidžia visų ilgai lauktą naują albumą “K...