Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

„Pasaulio alytiškių bendruomenė“ – Alytuje užaugusi mergina tyrinėja pasaulį ir ugnį

 

Marija Žemaitytė (asmeninio archyvo nuotr.)

Kas yra pasaulio alytiškiai? Tai žmonės, kurie gimė ir užaugo Alytuje, o dabar išsibarstę ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, žmonės, kurie šiuo metu gyvena ne čia, tačiau myli savo miestą ir nuolat jaučia jo gyvenimo pulsą. Laida skirta Jums – visiems Alytaus žmonėms, kurie gyvena mieste, čia dirba ir kuria jo ateitį.

 

Marija gavusi Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros ir meno stipendiją leidosi į kelionę po pasaulio šalis domėtis ugnies tradicijomis (asmeninio archyvo nuotr.)

Pasaulio alytiškių bendruomenės laidoje pokalbis su Klaipėdos jaunimo teatro aktore Marija Žemaityte. Marija gavusi Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros ir meno stipendiją leidosi į kelionę po pasaulio šalis domėtis ugnies tradicijomis. Merginos pažintis su Afrikos, Tailando, Indonezijos, Indijos, Singapūro ugnies ritualais subrandino ir jos asmeninį projektą – performansą „Ugnies maldos“.

Merginos pažintis su Afrikos, Tailando, Indonezijos, Indijos, Singapūro ugnies ritualais subrandino ir jos asmeninį projektą – performansą „Ugnies maldos“ (Marijos asmeninio archyvo nuotr.)

Alytuje užaugusi mergina sako, kad šis miestas jai visada išliks namais. Taip pat šiuo metu  Marijos namai yra ir Klaipėda, miestas, kuriame šiuo metu gyvena. Kviečiame pasiklausyti laidos įrašo, kuriame atsiskleidžia Marijos požiūris į gyvenimą, jos kelionių atradimai bei ryšys su Alytumi.

Merginos pažintis su Afrikos, Tailando, Indonezijos, Indijos, Singapūro ugnies ritualais subrandino ir jos asmeninį projektą – performansą „Ugnies maldos“ (Marijos asmeninio archyvo nuotr.)

 

 

 

 

 

 

Kitos naujienos

Energijos kaupimo įrenginių sistemos operatorė „Energy cells“ trečiadienį simbolinės kapsulės ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpu...

Liepos 5 d. Dauguose, Alytaus r., tradiciškai bus švenčiama Valstybės (Lietuvos karaliaus Min...

Pirmus kelis karo Ukrainoje mėnesius Alytaus broliškas miestas Kremenčiukas nepatyrė karo smūgių ir...