Klausyti gyvai

08:35 - 09:00

Ši diena muzikos istorijoje

„Pasaulio alytiškių bendruomenė“ – Alytuje užaugusi mergina tyrinėja pasaulį ir ugnį

 

Marija Žemaitytė (asmeninio archyvo nuotr.)

Kas yra pasaulio alytiškiai? Tai žmonės, kurie gimė ir užaugo Alytuje, o dabar išsibarstę ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, žmonės, kurie šiuo metu gyvena ne čia, tačiau myli savo miestą ir nuolat jaučia jo gyvenimo pulsą. Laida skirta Jums – visiems Alytaus žmonėms, kurie gyvena mieste, čia dirba ir kuria jo ateitį.

 

Marija gavusi Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros ir meno stipendiją leidosi į kelionę po pasaulio šalis domėtis ugnies tradicijomis (asmeninio archyvo nuotr.)

Pasaulio alytiškių bendruomenės laidoje pokalbis su Klaipėdos jaunimo teatro aktore Marija Žemaityte. Marija gavusi Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros ir meno stipendiją leidosi į kelionę po pasaulio šalis domėtis ugnies tradicijomis. Merginos pažintis su Afrikos, Tailando, Indonezijos, Indijos, Singapūro ugnies ritualais subrandino ir jos asmeninį projektą – performansą „Ugnies maldos“.

Merginos pažintis su Afrikos, Tailando, Indonezijos, Indijos, Singapūro ugnies ritualais subrandino ir jos asmeninį projektą – performansą „Ugnies maldos“ (Marijos asmeninio archyvo nuotr.)

Alytuje užaugusi mergina sako, kad šis miestas jai visada išliks namais. Taip pat šiuo metu  Marijos namai yra ir Klaipėda, miestas, kuriame šiuo metu gyvena. Kviečiame pasiklausyti laidos įrašo, kuriame atsiskleidžia Marijos požiūris į gyvenimą, jos kelionių atradimai bei ryšys su Alytumi.

Merginos pažintis su Afrikos, Tailando, Indonezijos, Indijos, Singapūro ugnies ritualais subrandino ir jos asmeninį projektą – performansą „Ugnies maldos“ (Marijos asmeninio archyvo nuotr.)

 

 

 

 

 

 

Kitos naujienos

Darbo partija antradienį iš savo gretų pašalino Druskininkų politiką, įtariamą disponavimu narkotikais.

Po penkių metų pertraukos į Lietuvos rankinio federacijos finalo ketvertą grįžta Alytaus "Varsos ...

Alytaus „Dainava“ pasirašė sutartį su 28 metų saugu iš Ukrainos Artiomu Radčenka. Tiesa, žaidėjas...

Lietuvai skirti 62 balai iš 100 galimų. Ji 33-ia pasaulyje ir užima 12 vietą tarp Europos Sąjungos valsty...