Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

„Pasaulio alytiškių bendruomenė“ – alytiškiai susitiko savo gimtajame mieste

 

Kas yra pasaulio alytiškiai? Tai žmonės, kurie gimė ir užaugo Alytuje, o dabar išsibarstę ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, žmonės, kurie šiuo metu gyvena ne čia, tačiau myli savo miestą ir nuolat jaučia jo gyvenimo pulsą. Laida skirta Jums – visiems Alytaus žmonėms, kurie gyvena mieste, čia dirba ir kuria jo ateitį.

 

Pasaulio alytiškių bendruomenės laidoje pokalbis su Rugile Kapiliore, kuri gyvena Stokholme. Moteris turi konsultacijų įmonę ir padeda Lietuvos įmonėms žengti į Švedijos rinką. Kviečiame pasiklausyti šilto pokalbio su Rugile ir jos istorijos.

Pasaulio alytiškių bendruomenės laidoje pokalbis su Rugile Kapiliore, kuri gyvena Stokholme (FM99 nuotr.)

 

Taip pat laidoje kviečiame prisiminti ir 4-ąjį Pasaulio alytiškių sambūrį prie Dailidės ežerėlio su Alytaus ambasadoriais, alytiškiais iš JAV, Švedijos, JK, Airijos, Vokietijos ir kitų pasaulio kampelių.

Pasaulio alytiškių sambūris „Kur bebučiau aš…“ (organizatorių nuotr.)

Alytaus miesto šventės metu prie Mažosios Dailidės ežerėlio vyko Pasaulio alytiškių sambūris. Šiais metais jis  pirmą kartą buvo organizuotas netradicinėje aplinkoje su  pikniku ant ežero kranto. Į sambūrį susirinko po visą pasaulį ir Lietuvą išsibarstę alytiškiai, tačiau mylintys savo miestą ir nuolat jaučiantys jo gyvenimo pulsą. Jau ketvirtąjį kartą organizuotas  Pasaulio alytiškių sambūris pavadintas „Kur bebūčiau aš, visada prisimenu savo gimtąjį miestą“.

Pasaulio alytiškių sambūris „Kur bebučiau aš…“ (organizatorių nuotr.)

Netradicinė aplinka pasirinkta neatsitiktinai. ,,Kad ir kur bebūtume, visuomet gera sugrįžti namo, kur yra mūsų šeima ir nuostabus žalias, vis gražėjantis gimtasis  miestas“, – kalbėjo daugelis sugrįžusių namo. Bendra Pasaulio alytiškių iškyla prie Mažosios Dailidės ežerėlio visus pakvietė į jaukų ir dvasingą pasibuvimą, kuriame kiekvienas su pasididžiavimu kalbėjo apie savo gimtąjį miestą, jo žmones ir gamtą. Taip pat pasakojo savo sėkmingo gyvenimo ir verslo istorijas, paliesta ir kūrybos tema.

Pasaulio alytiškių sambūris „Kur bebučiau aš…“ (organizatorių nuotr.)

Laida kūrė Liudas Ramanauskas

Kitos naujienos

Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau mažd...

Dvynukų Teodoro Emilio ir Kasparo Eriko tėtis Irmantas pusę metų kone kasdien išnešdavo iš namų didelius ...

Šventežeryje įsikūrusi bendrovė „Pietų Megrame“ rugsėjo 24 d. atšventė 25-ąjį gimtadienį. FM99 apie prabė...

1992 metais išgarsėjusi pirmoji lietuviško repo grupė „Pompa“ šiemet išleis vinilinę plokštelę „Labai mal...