Klausyti gyvai

13:35 - 14:00

Ši diena muzikos istorijoje

Pasidomėjimas nuotekų naujovėmis Alytaus biudžetui kainuos pustrečio tūkstančio eurų

fm99.lt vakar informavo, kad Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis vėl išvykęs į komandiruotę. Su vicemeru Broniumi Bieliausku jie Vokietijoje domisi nuotekų naujovėmis. Šiandien gavome atsakymą apie komandiruotės išlaidas.

Vien kelionė ir dienpinigiai Alytaus m. biudžetui kainavo 2598,52 eurus. Tiesa, papildomos sąskaitos dar gali būti pateiktos vadovams sugrįžus.

Alytaus miesto savivaldybės administracija pateikė tokią informaciją:

2024 m. gegužės 13-16 d. Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis ir vicemeras Bronius Bieliauskas yra išvykę į Miuncheno miestą Vokietijos Federacinėje Respublikoje, kur siekiant susipažinti su vandentvarkos įrenginių, technikos, produktų naujovėmis dalyvauja tarptautinėje specializuotoje parodoje „Vanduo – nuotekos – perdirbimas – technika“ IFAT 2024.

IFAT 2024 – pasaulio lygio renginys aplinkos apsaugos technologijų srityje. Parodoje dalyvauja visos Europoje ir pasaulyje pirmaujančios įmonės ir įstaigos. Joje pristatomos aktualiausios temos ir problemų sprendimai, vyksta tiesioginės teminės demonstracijos.

Už 4 (keturias) komandiruotės dienas Alytaus miesto savivaldybės merui Nerijui Cesiuliui ir vicemerui Broniui Bieliauskui išmokėta po 248 Eur dienpinigių. Taip pat jiems biudžeto lėšomis apmokėtos 2102,52 Eur išlaidos už kelionę lėktuvu bei apgyvendinimo viešbutyje paslaugas.

Parašykite komentarą

Užpildykite laukelį

Kitos naujienos

Gegužės 19 d. įvyko pirmosios KIDS ATHLETICS projekto žaidynės Vilniuje, kuriose susirinko per 20...

Gegužės 25 d. Alytuje vyks išskirtinių automobilių klubo rengiama paroda „RedHill Street 2024“. Todėl nuo...

Toliau rekonstruojant Ulonų g. nuo gegužės 22 d., trečiadienio, laikinai, kol vyksta darbai, keičiasi aut...

Gegužės 21-oji – svarbi diena Giedrei ir jos kūrybos gerbėjams: muzikos platformose jau sukasi jo...