Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

Pasikviesk radijo stoties „FM99“ Kalėdų senelį!

Laukiantiems kalėdinio stebuklo, radijo stotis „FM99“ dovanoja pačio tikriausio ir nuostabiausio Kalėdų senelio apsilankymą! Jums tereikia jį pasikviesti į savo namus ar darbovietę.

SMS numeriu 1670 rašykite: FM99 skelbiu Kalėdas ir Kalėdų senelį kviečiu pas…. bei nurodykite įmonės pavadinimą ar šeimos pavardę ir adresą.  Burtų keliu bus išrinkti net 3 laimingieji, į kurių darbovietes ar namus atkeliaus tikrų tikriausias Kalėdų senelis.

Apie Kalėdų senelio apsilankymą iš anksto nepranešime, tai bus Kalėdinė staigmena Jūsų šeimai ar kolektyvui. Kalėdų senelis pas nugalėtojus lankysis gruodžio 21, 22, 23 dienomis.

 

 

FM99 kaledu senelis
Pasikviesk „FM99“ Kalėdų senelį ir Tu!

Trumpos žaidimo taisyklės:

  1. Į žaidimą galima registruotis SMS numeriu 1670. Reikia rašyti: FM99 skelbiu Kalėdas ir Kalėdų senelį kviečiu pas… ir pridėti įmonės pavadinimą ar dalyvio vardą ir pavardę bei tikslų adresą, kuriuo laukiate Kalėdų senelio. Adresai viešai skelbiami niekur nebus. Žinutės kaina 1,45 €
  2. Gautos SMS žinutės sunumeruojamos ir laimingieji išrenkami  traukiant laimingus skaičius, taigi, kuo daugiau žinučių siunčiate, tuo labiau didinate tikimybę laimėti.
  3. Apie Kalėdų Senelio apsilankymą iš anksto pranešama nebus. Kalėdinės staigmenos žaidimo dalyviai gali sulaukti gruodžio 21, 22, 23 dienomis. Įmonės bus lankomos nuo 8 iki 17 valandos,  privatūs namai po 18 valandos. Tuo atveju, jeigu nieko nerasime namuose, trauksime kitą žaidimo dalyvį, kuriam atiteks dovana.

Šeštadieniais Rotušės aikštėje mažylių lauks Kalėdų senelis
Šeštadieniais Alytaus Rotušės aikštėje lankysis Kalėdų senelis bei bus įsikūręs Alytaus miesto bendruomenių kalėdinis kaimelis – jame bus galima įsigyti įvairiausių skanumynų, kalėdinių dovanėlių, rankdarbių ir kitų šventinių smulkmenų. Kalėdinis kaimelis su Kalėdų seneliu miesto gyventojų ir svečių lauks kiekvieną šeštadienį iki pat Trijų karalių nuo 16 iki 18 val.

Kitos naujienos

„Piligrimas atėjo, uždėsim antspaudą“, – šūktelėjo ...

Vakar elektros kainos biržoje šoktelėjo iki neregėtų aukštumų – 4 eurų už kilovatvalandę, negana to, „Per...

Ką vartoja lietuviai ir kokia priklausomybė dažniausia, kaip padėti priklausomiems žmonėms? Pokalbis apie...