Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Paskelbta Alytaus miesto šventės programa!

Alytaus miesto šventės organizatoriai paskelbė dalį programos. Birželio 16-18 d. Dzūkijos sostinė – Alytus – švęs miesto gimtadienį. Tris dienas alytiškius ir miesto svečius džiugins įvairių muzikos atlikėjų koncertai, sportinės rungtys ir pramogos, kuriuose kiekvienas alytiškis ir miesto svečias ras sau tinkamiausią.

Šių metų šventės organizatoriai kūrybos studija SHOWART renginius surengs ir naujose erdvėse. Viena iš jų – Dainų slėnis. Ten perkeliama pagrindinė sekmadienio dienos ir vakaro programa.

Paskelbta Alytaus miesto šventės programa!

Didelis dėmesys šiais metais teikiamas grįžtantiems į gimtąjį miestą. Birželio 17-ąją, šeštadienį – antrą Alytaus miesto šventės dieną Pasaulio alytiškių sambūris kviečia po visą pasaulį išsibarsčiusius miestelėnus sugrįžti namo – į Alytų! Šią dieną jie galės ne tik dalyvauti miesto šventėje, bet ir rinksis į specialiai jiems organizuojamą Konferenciją ir kontaktų mugę. Abi šios veiklos vyks nuo 10 val. Alytaus miesto teatro fojė.

Žinoma, bus laikomasi ir tradicijų, kurios puoselėjamos daugybę metų ir yra mylimos vietos gyventojų bei svečių. Tradicija tapusi mugė šiais metais šurmuliuos S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje siūlydama ragauti skaniausių patiekalų ir lietuviško paveldo produktų. Organizatoriai pasirūpino iš mažųjų vaikų pramogomis, įkurdami vaikų pramogų salą Laisvės angelo aikštėje.

Pirmasis šventės vakaras prasidės jau tradicija tapusia eisena, šiais metais pavadinta „Spalvotas Alytus“. Eisenoje dalyvauti yra kviečiami visi alytiškiai ir miesto svečiai, tad norinčius prisijungti, organziatoriai vis dar kviečia registruotis el. paštu alytauseisena@showart.lt

Didžiojoje Rotušės aikštės scenoje iškilmingo šventės atidarymo metu bus įteiktos Alytaus miesto garbės piliečio regalijos, bus išdalytos savivaldybės kultūros premijos, vyks „Žurnalistų plunksnos“ apdovanojimai, kuriuos papuoš Alytaus „De-Žavu“ choro pasirodymas. Vakarinio koncerto metu gros visiems gerai žinomos grupės ir pasirodys atlikėjai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių. Pirmąjį šventės vakarą užbaigs diskoteka po atviru dangumi.

Tradicija tapusi mugė šiais metais šurmuliuos S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje

Šiais metais Miesto sodas pavirs visiškai kitokia erdve nei įprasta. Penktadienio ir šeštadienio vakarais sodas nušvis įvairiomis spalvomis, o norintys galės paklaidžioti įkurtame šviesų labirinte.

Alytus yra pirmasis miestas šiais metais, kuris priims visiems puikiai žinomą festivalį „Kino pavasaris“ , o festivalio atšakos „Kino karavanas“ organziatoriai atveža filmą „The Rolling Stones turas po Lotynų Ameriką“, kuris bus rodomas penktadienio vakare. „Kino karavano“ maršrute – 31 miestas, kuriame per keturis mėnesius planuojama surengti 58 seansus. Filmus pristatys autoritetingi mūsų šalies kino kūrėjai, apžvalgininkai, kritikai ir „Kino pavasario“ programos sudarytojai.

Alytus yra pirmasis miestas šiais metais, kuris priims visiems puikiai žinomą festivalį „Kino pavasaris“ (organizatorių nuotr.)

Šeštadienio rytą miesto sodas kvies mažuosius ir jų tėvelius stebėti vaikų ir jaunųjų atlikėjų pasirodymų, o Rotušės aikštėje įsikurs aktyvaus sporto erdvė.

Šeštadienio popietę Miesto sode vyks istorinis teatralizuotas muzikinis renginys „Alytaus miestų šimtmečio vestuvės“, skirtas Alytaus miestų sujungimo į vieną administracinį vienetą 100-osioms metinėms (1917.02.23) ir įtrauktas į Lietuvos valstybės 100-mečio programą. Nuo 16 val. alytiškiai ir miesto svečiai kviečiami į sode vyksiantį meno kolektyvų vakarą, kuriame skambės linksmos folkloro dainos.

Pagrindis koncertas įvyks birželio 17 dieną didžiojoje Rotušės aikštės scenoje. Joje savo geriausiomis dainomis dalinsis Vaidas Baumila, Linas Adomaitis ir kiti žymūs šalies atlikėjai, o vidurnaktį dangų nušvies fejerverkas, kurį miestui dovanoja bendrovės „Vektrona“, „Alkesta“, „Autodeta ir ko“, „Moller auto dalys“.

Pagrindis koncertas įvyks birželio 17 dieną didžiojoje Rotušės aikštės scenoje

Nuo 22 val. Miesto sode vyks tylioji diskoteka (Silent disco), kurioje kiekvienas galės klausytis sau patinkančios muzikos.

Alytaus miesto gimtadienio organizatoriai SHOWART tikisi, kad spalvos ir gera nuotaika, užliesiantį miestą, Alytuje svečiuosis mažiausiai iki kitų metų šventės ir žada, jog papildoma šventinių dienų informacija bei renginių programa pasidalins netrukus. Sekite šventės naujienas puslapyje: https://www.facebook.com/events/192820791237960/?fref=ts

Kūrybos studijos SHOWART informacija

Kitos naujienos

„Wolves“ klubas toliau tvirtina savo pozicijas LKL. Savo arenoje patiesę Kauno "Žalgirį" vilkai r...

Savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos kulkinio šaudymo, pneumatiniais ginklais, komandinis Čempionatas...

Alytaus statybos bendrovė „Dzūkijos statyba“ Kauno technologijos universiteto prašymu įtraukta į Viešųjų ...

Šį sekmadienį (Vasario 12 d.) Makniūnuose vėl nuo 10 iki 13 val. vyks Makniūnų bagažinių turgelis...