Klausyti gyvai

18:00 - 20:00

Muzikinis kalendorius

Pavargę „Vilties yriai Nemunu“ žygio dalyviai nenuleidžia rankų ir toliau plaukia prieš srovę

Liepos 26 dieną iš Klaipėdos baidarėmis išplaukę trys vyrai: Domantas Laukevičius,  Tomas Adomaitis ir Kęstutis Kvaraciejus pradėjo neeilinį žygį baidarėmis „Vilties yriai Nemunu“. Iššūkio tikslas – parama Klaipėdos šv. Pranciškaus onkologijos centrui ir onkologinėmis ligomis sergančiųjų paskatinimas nepasiduoti sraunios upės tėkmę primenančiai ligai.

Vilties yriai Nemunu
Iššūkio tikslas – parama Klaipėdos šv. Pranciškaus onkologijos centrui ir onkologinėmis ligomis sergančiųjų paskatinimas nepasiduoti sraunios upės tėkmę primenančiai ligai.

Prieš srovę maždaug 500 km. distanciją Nemunu vyrai plaukia nuo Klaipėdos iki Druskininkų. Radijo stočiai „FM99“ žygio baidarėmis iniciatorius Kęstutis Kvaraciejus sakė: „Šiuo metu esame Veliuonoje ir planuojame pasiekti Kačerginę nuplaukus 40 km. Kiekvieną dieną susitinkame su įvairiomis bendruomenėmis, kurios šiltai sutinka, užtenka pamatyti atėjusių žmonių akis ir nuovargis kažkur dingsta“. Baidarininkai susitikę su vietos gyventojais pasakoja jiems apie savo žygio tikslą – onkologinėmis ligomis sergančiųjų paskatinimą nepasiduoti sraunios upės tėkmę primenančiai ligai.

Vilties yriai Nemunu (2)
Įvairiomis oro sąlygomis žygio dalyviai siekia savo tikslo – plaukia prieš srovę Nemunu ir susitinka su įvairiomis bendruomenėmis

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...