Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Pavogė alkoholinių gėrimų už 200 eurų

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, kai Alytuje, Naujojoje g. esančioje parduotuvėje, buvo pasisavinta alkoholinių gėrimų už daugiau nei 200 eurų. Nuotraukoje matomas asmuo gali turėti tyrimui reikšmingos informacijos, susijusios su šiuo įvykiu.

Asmenis, žinančius ar atpažinusius užfiksuotą vyrą ir galinčius nurodyti jo anketinius duomenis, policija prašo informuoti Alytaus apskr. VPK Veiklos skyriaus vyriausiąjį tyrėją Deivydą Pašukonį tel. +370 700 65729, mob. tel. +370 614 79364, el. paštu [email protected] arba skubiospagalbos tarnybų telefonu 112.

Komentarai (1)

  1. Adolf prieš 3 savaitės

    Pažystu.tai tas nesugaunamasis.o kodel jis nesugaunamas.dėl to kad jo neieško policija.o stengiasi an žmonių pečių užkrauti savo darbą.Tai jai išlaikoma policija iš mokesčių mokėtojų pinigų.tai tegul ir atlieka savo tiesiogines pareigas

Comments are closed.

Kitos naujienos

Į FM99 Kalėdinių eglučių parką atkeliavo Girinukas – tai darželio „Girinukas“ pedagogių kūrinys.

Gruodžio 8 d., 16 val., Audiovizualiųjų menų centre vyks Redo Diržio paskaita-pokalbis „Dalykai, kurie nu...

Gruodžio 15 d. 18 val., Alytaus kultūros centras, Didžioji salė