Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Pildosi alytiškių gretos, kurie miestui dovanoja medelius (atnaujinta interviu)

„Man širdyje gera, kad kažkam dar galiu gera padaryti“, – paklaustas, kodėl nusprendė dovanoti medelius miestui, sakė Laimutis Januškevičius. Alytaus miesto viešosiose erdvėse pasodinta daugiau kaip 70 vnt. jo dovanotų dekoratyvinių medžių ir krūmų sodinukų.

Pildosi alytiškių gretos, kurie miestui dovanoja medelius (AMS nuotr.)

L. Januškevičius yra Dendrologų draugijos valdybos narys, o miestui dovanoti augalai yra iš jo asmeninės dendrologinės kolekcijos.

„Aš darau tai, kas man malonu. Gyvenu netoli Alytaus, auginu augalus savo parkui, savo kolekcijai, kadangi jų atlieka, tad smagu juos ir padovanoti. Malonu, kad jie kažkur iškeliauja ir randa savo vietą miesto želdynuose“, – sakė L. Januškevičius.

Jo dovanotos magnolijos, japoniniai puošmedžiai, kelių rūšių forzitijos, geltonlapiai ir raudonlapiai pūsleniai, gudobelės pasodinti A. Jonyno ir Putinų gatvių kampe, gėlynuose prie poros prekybos centrų, Jaunimo parke. Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius pasidžiaugė, kad vis daugiau alytiškių nusprendžia padovanoti miestui medelių ar kitų želdinių. „Džiugu, kad alytiškiai prisideda prie miesto aplinkos gražinimo ir mūsų žalias miestas tampa dar žalesnis. Nuoširdžiai dėkojame už tai.“

Dar tris dešimtis dekoratyvinių kadagių sodinukų Alytui padovanojo Dainius Vaicekauskas. Šie medeliai pasodinti šalia Sveikatos tako (prie Kepyklos ir Sudvajų g. sankirtos).

Kitos naujienos

Įvyko 2022 m. Lietuvos breiko ir Lietuvos hiphopo čempionatai, kuriuos rengė Lietuvos sportini...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpusavyje. Deja, kartais atsitinka ir taip, kad g...

Interaktyvus pabėgimo kambarys „Misija: Žaliasis kursas“ tęsia savo kelionę po Lietuvą ...

Pirmoji Alytaus dizaino savaitė „Įžvalgos KARTU“ jungiasi su nacionaline Dizaino savaite ir prista...