Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Pirmas puslapis“ – pasiūlyti penki geriausi pavadinimai naujajam Alytaus tiltui

 

Antradieniais „FM99“ eteryje klausykite naujos laidos – „Pirmas puslapis“. Jos metu Liudas Ramanauskas ir Emilis Lingė kalba apie pačias aktualiausias dienos naujienas, įvykius šalyje ir pasaulyje. „Pirmame puslapyje“ – spaudos apžvalga, analitika, specialistų ir straipsnių autorių komentarai.

Šioje laidoje apie tai, jog atrinkti penki labiausiai alytiškių siūlyti pavadinimai naujajam pėsčiųjų ir dviračių tiltui Alytuje. Pateikiame penketą jų, iš kurių bus išrinktas tas, kuriuo ir vadinsime naująjį tiltą:

1. Saulėtekio

2. Baltosios rožės

3. Senojo geležinkelio

4. Dainavos

5. Dainų slėnio

„Pirmame puslapyje“ bendravome su Audrone Jakunskiene, Kraštotyros muziejaus direktore, ir vyr. miesto architektu Mindaugu Matažinsku, išsakiusiais savo nuomonę apie pasiūlytus pavadinimus tiltui.

Gegužės 26 d. Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams parinkimo komisija svarstė pasiūlymus dėl statomo pėsčiųjų ir dviračių tilto pavadinimo. Sulaukta per 70 pavadinimų variantų. Atrinkti penki dažniausiai siūlyti pavadinimai – Saulėtekio, Dainų slėnio, Baltosios rožės, Senojo geležinkelio ir Dainavos.
Kviečiame balsuoti ir rinkti tiltui pavadinimą iš šių penkių pavadinimų www.alytus.lt apklausoje. Balsavimas vyks iki 2015 m. birželio 20 dienos.Alytaus miesto dienų šventės metu birželio 19–20 d. balsuoti galėsite užpildę balsavimo biuletenį. Balsadėžę ir balsavimo biuletenius rasite prie didžiosios scenos. Balsuoti kviečiame iki birželio 20 d. 18 val.

Koks bus naujojo tilto pavadinimas?
Koks bus naujojo tilto pavadinimas?

„Pirmas puslapis“ nuo šiol kiekvieną antradienį 14 val. 30 min. radijo stoties „FM99“ eteryje. Laida kartojama antradienį po 17 val. Klausykite šeštosios laidos įrašą.

Kitos naujienos

Laidoje „Darau verslą“ kalbėjomės su alytiškiais, sveikų užkandžių „Longevies“ gamintojais Audra ...

Kino stovykla jaunimui „24 per sekundę“ suteiks galimybę toliau gilintis į kino kūrimo procesus s...

„Ši daina – lyg nauja kryptis mano muzikoje, kur išbandau kitokį skambesį. Grįžtu į 80-tuosius, kurie man...

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ tradiciškai sugrįžta vasaroti į Alytų. Liepos 15–21 d....