Klausyti gyvai

17:00 - 17:30

Gyvas miestas

Po aviakatastrofos – sustabdytas „Breslau“ ralis

Dėl numušto Malaizijos avialinijų lėktuvo netikėtai buvo sujaukti Lenkijoje vykstančio „Breslau“ ralio organizatorių planai. Kariniame poligone turėjęs vykti septintasis etapas buvo sustabdytas dėl, organizatorių teigimu, raudonojo NATO karinio kodo.

5-2

„Breslau“ ralyje dalyvauja du motociklų klubo „Mediafon-Motoshop“ nariai – Irmantas Bražiūnas ir Tomas Jančys.Kariniame poligone vakar įvyko tik dalis šeštojo ralio etapo, o šiandien turėjo vykti septintasis. Jau vakar dalis ralio etapo buvo atšaukta dėl poligone vykusių pratybų. Tikėtasi, kad šiandien sportininkai jau galės varžytis pagal iš anksto parengtą planą, bet ryte startas buvo atidėtas, o neseniai paskelbta, kad ralis stabdomas.„Dėl Rytų Ukrainoje numušto Malaizijos lėktuvo NATO karinės pajėgos yra raudonojo kodo režime, – sakoma ralio organizatorių pranešime. – Ralio stovyklą šį rytą aplankė Lenkijos karo policija ir pateikė naujausius faktus. Mums neleidžiama startuoti, nes karinė teritorija (kurioje mes važinėjame) yra uždaryta civiliams. Teritorijos viduje užblokuotas mobilusis ir radijo ryšys.Kaip pranešė karo policija, 11 val. centrinės Europos laiku Varšuvoje įvyks Lenkijos armijos vadovų susitikimas dėl susidariusios padėties ir raudonojo kodo atšaukimo karinėje teritorijoje. Tai reiškia, kad ralis nėra atšaukiamas – mes laukiame leidimo arba draudimo startuoti.“Specialiame susirinkime ralio direktorius Aleksandras Kovačevas paaiškino situaciją dalyviams.„Liekame budėjimo režime, – sakė A. Kovačevas. – Mes nekontroliuojame situacijos, tačiau pareigūnai yra su mumis. Mėgaukitės diena ir laukite žinių. Mes esame pasirengę varžybos ir laukiame gerų žinių.“

5-4

„Breslau“ ralio motociklų „Enduro – Cross Country“ klasės varžybose I. Bražiūnas šiuo metu yra trečias, o T. Jančys – penktas. Varžybose pirmauja austras Beatas Juenas, o antrąją vietą užima lenkas Piotras Krasuskis.Iš viso „Breslau“ ralyje dalyvauja 18 motociklininkų, 6 keturračiai, 11 bagių, 62 džipai, 8 mažieji sunkvežimiai ir 17 didžiųjų.

Kitos naujienos

Merkinėje, iškilmingai bus atidengtas paminklas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui ir atidarytas...

Šeštadienį, 2022 m. lapkričio 29-ąją Vilniaus rotušėje vykstančiame Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) su...

Alytaus pataisos namų atvirosios kolonijos gyvenamųjų patalpų tualeto lubose pareigūnai rado ir paėmė du ...

...